Bohaterka mema „grinning girl”nie żyje

O śmierci Kailii Posey 3 maja 2022 roku  poinformowała mama nastolatki za pomocą Facebooka. Kobieta poprosiła społeczeństwo o prywatność.

Reklama

- Brak mi słów. Dziś odeszła przepiękna dziewczynka. Proszę o uszanowanie naszej prywatności, gdy opłakujemy stratę Kaili. Moje dziecko na zawsze – czytamy na Facebooku Marcy Posey Gatterman.

Początkowo przyczyna śmierci była nieznana. Media spekulowały nad potencjalnym wypadkiem samochodowym, ale ostatecznie Marcy Posey Gatterman przyznała, że szesnastolatka popełniła samobójstwo.

- Chociaż była odnoszącą sukcesy nastolatką ze świetlaną przyszłością, w pewnym momencie zdecydowała o zakończeniu swojego życia na Ziemi – powiedziała Marcy Posey Gatterman w rozmowie z portalem TMZ.

Kailia Posey brała udział w wielu konkursach piękności, ale największy rozgłos przyniosło jej uczestnictwo w amerykańskim „Toddlers & Tiaras”  ("Mała piękność"). To właśnie ten program stał się źródłem kultowego mema, który dziś zna już cały świat.

 

Kailia Posey i historia kultowego mema

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło wam się odpowiadać na wiadomości za pomocą gifów lub memów, z pewnością poznajecie tę twarz. Figlarnie uśmiechnięta dziewczynka w fioletowej koszuli, która w zabawny sposób ukazuje swoją radość na tle przepięknych tiar.

 

Historia mema rozpoczyna się już w 2009 roku. To właśnie wtedy po raz pierwszy mogliśmy oglądać Kailię Posey na ekranach telewizorów, gdy wraz z mamą przygotowywała się do konkursu małych piękności „Toddlers & Tiaras”.

Jej charakterystyczna mimika potrafiła rozbawić dosłownie każdego. Stała się na tyle popularna, że ludzie zaczęli wykorzystywać jej wizerunek w formie mema „grinning girl” , który ostatecznie uzyskał tytuł hitu internetu.

SPODOBAŁ CI SIĘ WELL.PL? Obserwuj nas na Instagramie: