Wycieczka do Disneylandu prywatnym odrzutowcem

Czy można wyobrazić sobie coś lepszego, niż podróż do niesamowitych krain, którymi do tej pory mogliśmy się zachwycać jedynie w bajkach? Chyba nie. I być może to właśnie dlatego wycieczka do Disneylandu to dla dzieci (ale też i wielu dorosłych!) spełnienie marzeń. 

Reklama

Ale atrakcje Disneylandu nie kończą się na parkach rozrywki czy spotkaniu z Myszką Miki. Teraz będziemy mogli podróżować po nim w iście ekskluzywnym wydaniu. Właśnie ruszyła oferta zupełnie nowego pakietu przygód  - Disney Parks Around The World

Fani bajek Disneya będą latać między jednym a drugim Disneylandem na pokładzie Boeinga 757 obsługiwanego przez Icelandair. Samolot może przewozić do 75 pasażerów i jest wyposażony w luksusowe skórzane fotele w układzie dwa na dwa – oczywiście dla maksymalnego komfortu. Co więcej, posiłki na pokładzie będą przygotowywane przez prywatnego szefa kuchni.

Luksusowa wycieczka do Disneylandu 

Disney’owska wycieczka zabierze nas w podróż po 12 tematycznych krainach rozmieszczonych w sześciu krajach. W międzyczasie zakwaterujemy się w hotelach na najwyższym światowym poziomie, m.in. w słynnym Disney's Summit Skywalker Ranch w Kalifornii, pięciogwiazdkowym Marriott Mena House w Egipcie czy luksusowym Oberoi Amarvilas w Indiach.

Za każdym razem, gdy przybędziemy do danej krainy, będziemy mogli cieszyć się wszystkimi korzyściami z posiadania statusu „VIP”. Po pierwsze, nasza przygoda rozpocznie się jeszcze przed otwarciem parku, po drugie, będzie towarzyszył nam prywatny przewodnik, a po trzecie, nie będziemy musieli stać w długich kolejkach.

Co więcej, podróżujący będą mieli okazję także odwiedzić najbardziej kultowe miejsca na mapie świata, w tym Taj Mahal, wieżę Eiffla, piramidy w Gizie – i nieco z innej beczki - Walt Disney Studios w Kalifornii!

 

Disney Parks Around The World – program i cena

Wycieczka Disney Parks Around The World rozpoczyna się w Los Angeles, następnie trasa biegnie na zachód do Japonii, Indii, Egiptu i Francji. Na samym końcu wylądujemy w Orlando na Florydzie. Zwiedzimy dosłownie pół świata! Nic dziwnego zatem, że ta wycieczka nie jest tania.

 Disney Parks Around The World / materiały prasowe Disney Parks Around The World / materiały prasowe

Pakiet kosztuje prawie 110 tys. dolarów na osobę – i to tylko jeśli zarezerwujemy bilety dla co najmniej dwóch osób. Jeśli chcemy wybrać się na nią solo, będziemy musieli dodać do tej kwoty kolejne 10 995 dolarów.

 

Pierwsza wycieczka „Disney Parks Around The World” rozpoczyna się 9 lipca 2023 roku, a kończy 1 sierpnia 2023 roku.