Kolumny głośnikowe KEF LSX II

Reklama

Kolędy w jakości Hi-Fi? Z tymi kolumnami – jak najbardziej. Firma KEF jak mało która ma bowiem obsesję na punkcie zapewnienia swoim klientom doskonałych wrażeń słuchowych niezależnie od rozmiaru głośnika.

Dzięki wbudowanej obsłudze transmisji strumieniowej do 24bit/384kHz i wzmacniaczom wewnątrz każdego głośnika, kolumny LSX II oferują najwyższą jakość dźwięku w swoim dość kompaktowym rozmiarze. Jednocześnie urządzenia sprawdzają się idealnie przy większych zgromadzeniach takich jak choćby kolacja wigilijna.

Dzięki technologii Uni-Q kolumny rozpraszają dźwięk równomiernie, dzięki czemu wszystkie osoby siedzące w różnych miejscach w pokoju mogą doświadczyć tego samego naturalnego, szczegółowego brzmienia.

Cena: ok. 7 tys. zł za zestaw dwóch kolumn

Gramofon Pro-ject Juke Box S2

Gramofon Pro-ject Juke Box S2, fot. Pro-ject Gramofon Pro-ject Juke Box S2, fot. Pro-ject

Jeśli jesteście fanami nieco bardziej klasycznych sprzętów audio, ten minimalistyczny gramofon będzie idealnym rozwiązaniem. Konstrukcja oparta na wielokrotnie nagradzanym gramofonie Pro-Ject Primary E zawiera wbudowany odbiornik Bluetooth, przedwzmacniacz i wzmacniacz o mocy 50 W, co oznacza, że ​​wystarczy dodać głośniki (np. wspomniane powyżej kolumny) i doskonały zestaw Hi-Fi do domu jest gotowy.

Juke Box S2 to jednak nie tylko doskonały sprzęt grający, na którym każda kolęda będzie brzmiała jak marzenie, ale przede wszystkim niezwykle stylowy gadżet domowy, który dzięki wykończeniu z eukaliptusa lub orzecha wpasuje się w każde wnętrze.

Cena: ok. 4,5 tys. zł

Soundbar Beosound Theatre, Bang & Olufsen

Firmy Bang & Olufsen zdaje się, że nie trzeba nikomu przedstawiać, jako że jest to jeden z najpopularniejszych producentów wysokiej jakości sprzętów audio na świecie. Do niedawna duńska marka słynęła przede wszystkim jednak ze słuchawek i głośników, nie miała zaś w swojej ofercie soundbara.

Ostatnio zmieniło się to jednak wraz z premierą Beosound Theatre, który jest nie tylko jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie soundbarów na rynku, ale też jednym z najbardziej stylowych.

Brak widocznego okablowania, przepiękny, minimalistyczny design, a do tego przestrzenny dźwięk i wrażenie pełnej immersji. To ostatnie może się utrzymywać nawet wtedy, gdy telewizor jest wyłączony, co czyni z tego soundbara muzyczne centrum każdego domu.

Cena: od 31 tys. zł

Akai Professional MPK Mini Play Mk3, klawiatura sterująca

Akai Professional MPK Mini Play Mk3 Akai Professional MPK Mini Play Mk3

Jeśli znudziły wam się już tradycyjne wersje kolęd, ta mała przenośna konsola pozwoli wam dodać do tych utworów nich nieco więcej nowocześniejszych rytmów w stylu disco i electro.

Urządzenie zawiera 25 klawiszy i osiem podświetlanych przycisków perkusyjnych i może wygenerować ponad 100 różnych dźwięków o różnej szybkości i głośności. Dzięki temu możecie miksować kolędy nawet podczas wigilijnej kolacji i odtworzyć je jeszcze przed otwarciem prezentów.

Cena: ok. 600 zł

Bezprzewodowe słuchawki Sennheiser Momentum 4

Słuchawki Sennheiser Momentum 4 Słuchawki Sennheiser Momentum 4

Oto najlepszy świąteczny zestaw 2 w 1 – dzięki dopasowanym poduszkom w słuchawkach chroni uszy przed grudniowym mrozem (sam może wytrzymać temperaturę do -20 st. C) i jednocześnie zapewnia niezwykłą jakość dźwięku wszystkim miłośnikom nienagannych brzmień.

A dzięki hybrydowemu systemowi aktywnej redukcji hałasów w razie potrzeby pozwala też odciąć się od niechcianych bodźców i skupić wyłącznie na świątecznej muzyce. Bateria jest z kolei tak wytrzymała, że jeśli włączycie te słuchawki po wigilijnej kolacji, to będziecie mogli korzystać z bez przerwy nich do końca świąt.

Cena: 1,7 tys. zł