WARSZAWA: „Level 27” w czołówce najlepszych barów na dachu w Europie

Bary na dachu, czyli tzw. roofbary, w ostatnim czasie mogą poszczycić się naprawdę ogromną popularnością – i trudno się temu dziwić. Nie ma nic lepszego niż orzeźwiający koktajl z widokiem na miasto!

Reklama

Z tego powodu przewodnik turystyczny „Big7travel” wytypował 50 najlepszych lokali na dachu w całej Europie. Wzięto pod uwagę zarówno klimat w nich panujący, jak i widok, który oferują. Jakich lokalizacji zatem nie możemy pominąć? Z pewnością warszawskiego „Level 27”!

„Level 27” – topowy roofbar w centrum Warszawy

„Level 27” - jak sama nazwa wskazuje - znajduje się na 27. piętrze wieżowca „Atlas Tower”, tuż przy Alejach Jerozolimskich. Ze względu na świetną lokalizację, z dachu lokalu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na centrum biznesowe Warszawy oraz Stadion Narodowy.

A jednak „Level 27” to coś więcej niż sam widok. Bar jest ukochanym miejscem wszystkich estetów. Jego wnętrza z miedziano-brązową kolorystyką i bardzo stylowym wykończeniem prezentują się dokładnie tak, jak lokale, które do tej pory oglądaliśmy jedynie w filmach na tle Nowego Jorku.

Poza tym, „Level 27” jest „Higher level of clubbing”, dlatego jeśli w jakiś wieczór najdzie nas ochota na małą imprezkę, możemy zrobić to w naprawdę niecodziennym stylu!

 

Najlepsze bary na dachu w Europie

„Level 27” zajął 30. miejsce w rankingu „Big7Travel”. Jakie roofbary znajdziemy w samej czołówce?

1. „Salling ROOFTOP and the Roofgarden”, Aarhus

2. „The ROOF”, Rejkiawik

3. „Kranen Bar”, Olso

4. „Oroya”, Madryt

5. „The Culpeper”, Londyn

6. „Sky Bar Lisbon”, Lizbona

7. „Patchwork”, Ibiza

8. „Skyline Bar 20up”, Hamburg

9. „Mama Shelter”, Bordeaux

10. „Terrace bar”, Madera