Szampan Veive Clicquot na specjalne zamówienie 

Teksański Kimpton Harper świętuje właśnie swoje pierwsze urodziny, a skoro urodziny, to muszą być również prezenty dla hotelowych gości. Właściciele hotelu kombinowali, kombinowali, aż w końcu wpadli na pomysł nietypowej urodzinowej niespodzianki. Tak oto zrodził się pomysł na specjalną „gorącą szampańską linię”, która została zainstalowana w każdym pokoju hotelowym.

Reklama

Szampan Veive Clicquot w hotelu Kimpton Harper / materiały prasowe Szampan Veive Clicquot w hotelu Kimpton Harper / materiały prasowe

 

W pokoju pojawiły się stare, zabytkowe telefony pamiętające czasy Wielkiego Gatsby’ego. Wystarczy podnieść słuchawkę i przycisnąć przycisk, by po chwili do Twojego pokoju zapukał barman z kieliszkiem szampana Veive Clicquot.

Co ciekawe, szampan serwowany jest w charakterystycznym dla marki Veuve Clicquot kieliszku, który każdy z gości może wziąć ze sobą na pamiątkę.

Jak zapowiadają przedstawiciele hotelu, „szampańska linia telefoniczna” będzie działać przez najbliższe 12 miesięcy. Już nie możemy doczekać się, co też Kimpton Harper wymyśli na swoje kolejne urodziny!