Wakacje w namiocie i w... Porsche

Rooftop Camper Experience to nowa inicjatywa Porsche, dzięki której podróżnicy mogą odkryć uroki niemieckiej motoryzacji oraz piękno tamtejszej natury i kultury. Marka w ramach Porsche Experience proponuje swoim klientom dwie unikatowe wycieczki – wyprawę po tajemniczych lasach Schwarzwaldu lub wycieczkę po Hesji Nadreńskiej śladami sławnych na cały świat lokalnych winnic.

Reklama

A to wszystko w towarzystwie elektrycznego porsche taycana turbo s cross turismo, które będzie służyło podróżnikom nie tylko jako główny środek transportu, ale także tymczasowe lokum. Na dachu auta umieszczony zostanie bowiem rozkładany namiot dla dwóch osób, w którym urlopowicze spędzą dwie noce na łonie natury.

Porsche Tycan Turbo S i namiot na dachu 

O ile jednak punktem wspólnym obydwu ofert wycieczkowych jest wypoczynek w namiocie i elektryczne porsche tycan turbo s cross turismo, o tyle same doświadczenia już są zgoła inne.

Wyprawa po lasach Schwarzwaldu będzie składała się z pieszych i rowerowych wycieczek górskich po okolicy oraz z nieco bardziej ekstremalnego doświadczenia w postaci zjazdu na linie w Hirschgrund Zipline Area.

Podróż po Hesji to z kolei czysto kulturalno-kulinarne przeżycie z wycieczką z przewodnikiem po Niemieckim Szlaku Winnym połączoną z degustacją produktów z winiarni JUWEL oraz wykwintną kolacją z profesjonalną sommelierką Marie-Luise Raumland oraz szefem z gwiazdką Michelin Philippem Steinem.

Każdy pakiet może składać się z maksymalnie 8-osobowej grupy wycieczkowej, ale możliwe jest też wyruszenie w drogę samodzielnie lub w towarzystwie drugiej połówki. To jednocześnie prawdziwie wyjątkowa szansa na poznanie niemieckiej kultury i natury, dzięki profesjonalnie zaplanowanej trasie, oraz wyjątkowej krajowej motoryzacji.

Daty poszczególnych wyjazdów znajdują się na stronie Porsche Experience, koszt takiej wyprawy to natomiast ok. 2,5 tys. euro od osoby.