Netflix organizuje wycieczki do Londynu, Madrytu i Paryża

Netflix właśnie ogłosił współpracę z firmą turystyczną Sandemans New Europe, dzięki której będziemy mogli rozpocząć niesamowite wakacje śladami ulubionych bohaterów z seriali!

Reklama

Netflix Netflix

Platforma proponuje swoim subskrybentom zanurzenie się w kulturze Londynu, Madrytu i Paryża, choć nie będzie to wycieczka jak wszystkie inne.

- Tego lata porzuć pilot od telewizora i chwyć za paszport! Wybierz się razem z nami na pieszą wycieczkę z przewodnikiem, aby na własne oczy zobaczyć trzy najpopularniejsze miasta Europy – Londyn, Madryt oraz Paryż – oczami ulubionych postaci z seriali – czytamy na stronie Netflixa.

Zapowiedź Netflixa jest jednoznaczna – z pewnością obejrzymy te trzy miasta przez pryzmat seriali. Co to oznacza?

 

Netflix - podróż do miejsc z seriali 

Wycieczki po Madrycie pozwolą poznać kulisy powstawania takich seriali jak "Elita", "Dom z Papieru" i "Valeria". Będziemy mogli zatem podziwiać niesamowite zabytki miasta, w tym Gran Vía, Callao i Chueca.

 

Zwiedzanie Paryża natomiast przedstawi tło serialu „Emily w Paryżu”, „Lupin” oraz „Notre-Dame la part du feu”. Odwiedzimy wszystkie bajeczne lokalizacje, które przeniosą nas sprzed ekranu na ulice Miasta Światła. Czego zatem możemy się spodziewać? Ogrody Luksemburskie, Panteon, Notre-Dame i Pont Neuf – to obowiązkowe punkty na mapie!

Z kolei wycieczki po Londynie zaprowadzą nas prosto na plan „Anatomii skandalu”, „Bridgertonów”, „Enoli Holmes” czy „The Crown”. W tym mieście kulminacyjnymi punktaim są dzielnice James's, West End i Lancaster House, który posłużyły jako tło aż dwóch seriali! A może uda nam się nawet wbić na herbatkę do Królowej Elżbiety? Niewykluczone!

Wycieczki po miastach zorganizowane przez Netflixa odbędą się od 11 do 17 lipca 2022 całkowicie za darmo – choć jest jeden haczyk. Chodzi o ograniczoną ilość miejsc. Jeśli jednak chcielibyście zawalczyć o możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu, koniecznie wypełnijcie formularz dostępny na stronie platformy!