Charytatywny turniej golfowy w Mikołowie 2022 

 17 września 2022 r. (sobota) w Golf Park Mikołów odbędzie się Golfowy Turniej Charytatywny “Religa Cup II o puchar Kanclerza Loży Business Centre Club Katowice”. Jaki jest cel?

Reklama

Dochód z niniejszego wydarzenia przeznaczony będzie na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. Pieniądze z wydarzenia wesprą konkretny projekt – budowę sztucznego serca dla dzieci.

- My, jako przedstawiciele różnych środowisk tj. świata biznesu, golfa i medycyny, zapraszamy wszystkich, którym sportowa rywalizacja, zdrowy tryb życia oraz wrażliwe serca pozwalają przyłączyć się do tej szczytnej akcji. Każdy kto pomoże w najmniejszym choćby stopniu zyska nie tylko wdzięczność, ale wzajemną pomoc – zachęcają do wzięcia udziału w wydarzeniu jego organizatorzy.

Podczas spotkania rozegrany zostanie turniej główny w formacie Texas Scramble, planowana jest także akademia golfa dla początkujących oraz turniej "Nadzieja polskiego golfa". 

- Turniejowi towarzyszyć będzie mnóstwo atrakcji i różnych możliwości wsparcia szczytnego celu -  od opłat turniejowych i płatnych zaproszeń, poprzez możliwość zakupu ciekawych upominków oraz dzieł sztuki, po sponsoring bezpośredni. Będzie możliwość skorzystania z przepysznego cateringu oraz zdegustować wyjątkowe napoje – zapowiadają dalej organizatorzy.

- Zachęcamy Gości do zgłaszania swojego udziału w wydarzeniu, nawet jeśli uważacie, że golf to wciąż egzotyczna rozrywka – podsumowują.

 

Na scenie to szczytne wydarzenie uatrakcyjnią różne prezentacje i występy artystyczne, a na koniec zagra zespół AFTER MIDNIGHT.

By wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy skontaktować się poprzez adres mailowy biuro.golfparkmikolow@gmail.com lub zarejestrować się na stronie Golf Mikołów Park.

Patronat nad wydarzeniem objął serwis Well.pl.