Aruba: najłatwiejsza praca na świecie

Karaibska wyspa Aruba ogłosiła konkurs na prezentera pogody. Oferta pracy zatytułowana jest jako "najłatwiejsza praca świata". Pracą prezentera/prezenterki pogody można będzie cieszyć się przez 7 dni. Do obowiązków zwycięzcy konkursu należeć będzie publikowanie w mediach społecznościowych prognozy pogody na Arubie. Wykonać to zadanie można będzie prosto z plaży.

Reklama

Aruba ogłosiła konkurs na Aruba ogłosiła konkurs naJak dostać najłatwiejszą pracę świata? 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nagrać 30-sekundowy filmik z prognozą pogody dla Aruby. Organizatorzy konkursu podpowiadają, że najczęściej na tej wyspie jest słoneczne bezchmurne niebo i 80 stopni Fahrenheita (około 26 stopni Celsjusza). Aby wygrać konkurs trzeba jednak się wyróżnić, dlatego twoja prognoza powinna być oryginalna.

Kiedy już nagramy filmik, należy zarejestrować się na stronie aruba.com i przesłać swoja prognozę pogody.

Zwycięzca konkursu wygra wycieczkę na Arubę i spędzi 6 nocy w luksusowym  Embassy Suites by Hilton Aruba Resort.

Jednak, by wziąć udział w zabawie, należy się pośpieszyć. Aplikacje na stanowisko pogodynki lub pogodynka można składać tylko do 31 marca 2023 roku! 

Oczywiście konkurs na "najłatwiejszą pracę świata" to pomysł na promocję tej niezwykłej destynacji i naszym zdaniem genialny! 

 

Aruba – co warto wiedzieć o karaibskiej wyspie?

Aruba to niewielka wyspa o powierzchni około 178 km kwadratowych. Leży w klimacie równikowym, dlatego średnia roczna temperatura na tej wyspie wynosi około 26 stopni Celsjusza. Nazywana także „One Happy Island”, „Szczęśliwą wyspą” oraz „Rajem na ziemi”, ze względu na całoroczną piękną pogodę. Wybierając się na tę wyspę z Polski, warto również wiedzieć, że lot trwa około 15 godzin i trzeba przygotować się na zmianę strefy czasowej. Zegarek na Arubie ustawimy 6 godzin do tyłu w stosunku do polskiej strefy czasowej.

Aruba - rajskie plaże i flamingi

Większość turystów odwiedza Arubę ze względu na rajskie plaże, ale słoneczna pogoda, palmy i bialutki piasek to niejedyne powody, dla których warto odwiedzić to miejsce. 

Równie dużą atrakcją są flamingi, które można spotkać w kilku miejscach Aruby. m.in. na Renaissance Island - prywatnej wysepce, na której znajduje się hotel. Wstęp jest darmowy dla gości hotelu i płatny dla turystów spoza. Cena za osobę to około 125 dolarów.