Nowy drink „Johnny Depp Shot” na pomoc mężczyznom w niebezpieczeństwie

Imprezy w klubach czy nawet zwykłych barach kończą się różnie – często w bardzo niebezpiecznych okolicznościach. I choć zwykle mówi się o tym w kontekście kobiet, w rzeczywistości dotyczy to także mężczyzn

Reklama

Słyszeliście kiedyś o Angel Shot? Bary wykorzystują ten w rzeczywistości nieistniejący rodzaj szota do zapewnienia bezpieczeństwa kobietom w swoich lokalach.

Działa to na zasadzie sygnału, który otrzymuje personel od osoby, która czuje, że jest w niebezpieczeństwie. Jeden z barów postanowił wykorzystać ten chwyt także w męskiej wersji – oto „Johnny Deep Shot”.

 

Alarmujący Angel Shot w wersji dla mężczyzn 

Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie ulotki z łazienki pewnego baru. Znajduje się na nim reklama „Johnny Deep Shot”, czyli szota – sygnału, który informuje barmana o niebezpiecznej sytuacji. 

Możemy go zamówić w trzech różnych wariantach. Każdy z nich sygnalizuje inną potrzebę.

- Jeśli czujesz się niepewnie lub boisz się, po prostu przyjdź do baru i zamów Johnny Deep Shot. W wersji „Neat” obsługa baru wyprowadzi cię z budynku. W wersji „On The Rock” obsługa baru wezwie dla ciebie taksówkę. W wersji „With Lime” obsługa baru zadzwoni na policję. Załatwiamy sprawy dyskretnie i bez zamieszania – czytamy na ulotce promującej „Johnny Deep Shot”.

Pytanie pozostaje jedno – dlaczego trunek, który symbolizuje niebezpieczeństwo, został mianowany imieniem i nazwiskiem Johnny’ego Deepa?

Powstanie koktajlu jest następstwem głośnego procesu o zniesławienie między Johnnym Deppem a Amber Heard, którzy wzajemnie oskarżali się o przemoc domową.