Porsche x Rimowa - dwie niemieckie marki łączą siły 

Film akcji w stylu retro – tak w skrócie opisać można kampanię reklamową Porsche x Rimowa. Jej zadaniem było nie tylko podkreślenie kunsztu i unikatowego designu dwóch niemieckich marek, ale też nawiązanie do czasów, w których narodził się kultowy model Porsche 911. Ten sportowy samochód, którego pierwsza wersja powstała w 1964 roku, od dekad jest marzeniem wielu fanów czterech kółek.

Reklama

Teraz elementy kultowego samochodu trafiły na równie legendarną walizkę. W limitowanym modelu Hand-Carry Case Pepita pojawiają się na przykład charakterystyczne uchwyty czy herb Porsche. Rowkowane aluminium nadające walizce nowoczesnego, a nawet futurystycznego charakteru, kontrastuje z wewnętrznymi elementami przypominającymi bardziej dobrze skrojony garnitur, niż walizkę. Znalazła się tam na przykład specjalna kieszeń uszyta z tkaniny w tytułową pepitkę.

Porsche x Rimowa - nowa luksusowa walizka dla fanów motoryzacji / materiały prasowe Porsche x Rimowa - nowa luksusowa walizka dla fanów motoryzacji / materiały prasowe

Ponadto, nowa walizka Porsche x Rimowa idealnie dopasowana jest do przedniego bagażnika samochodów Porsche.

 

Porsche x Rimowa - walizka dla najbardziej wymagających 

- Jesteśmy podekscytowani współpracą dwóch legendarnych niemieckich marek – powiedziała Emelie De Vitis, dyrektor ds. marketingu w firmie Rimowa. - Oboje włożyliśmy nasze bogactwo wiedzy w jedyne w swoim rodzaju dzieło – dodała.

- Partnerstwo z Rimowa od samego początku wydawało się naturalne dla obu zespołów. Wartości naszych marek świetnie się pokrywają – podsumował Robert Ader, dyrektor ds. marketingu Porsche.

Nowa walizka Rimowa x Porsche trafiła do sprzedaży 21 kwietnia i dostępna będzie w 911 egzemplarzach. Jej cena to około 2,250 euro.