Krwawy Księżyc Myśliwych - 9 października 2022

Każda pełnia Księżyca wpływa w mniejszy lub większy sposób na nasze życie. Nie zawsze jednak jesteśmy gotowi na to, by jej ogromna moc zaczęła ingerować w nasze spokojne życie. Krwawy Księżyc Myśliwych, choć brzmi groźnie, groźny nie będzie – ale namiesza i to sporo.

Reklama

Jego nazwa wzięła się od okresu, w którym myśliwi rozpoczynali swoje polowania. To właśnie październikowa pełnia Księżyca rozświetlała im drogę, wskazując zwierzynę. Z tego też powodu październikową pełnię Księżyca określa się jako krwawą... 

Najbliższa pełnia Księżyca rozpocznie się 9 października 2022 roku o godzinie 22:54. Jak przewidują astrolodzy, tym razem wyjątkowo mocno rozświetli pogrążony w mroku świat. 

I nam także ma wskazywać drogę, choć z pewnością nie będzie to łatwe, bo po burzliwej i frustrującej retrogradacji Merkurego, przyjdzie czas na odkrywanie prawdy o samym sobie.

Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na październikową pełnię Księżyca!

 

Horoskop na pełnię Księżyca w październiku 2022: Baran

Październikowa pełnia Księżyca doda wszystkim osobom urodzonym pod znakiem Barana mocy do dokonywania niemożliwego, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy biznesowe. Rzuci światło na praktyki i procesy, które przygotują je na wielki sukces, choć wszystko powinno opierać się na metodzie małych kroczków - to droga po przyszłość, a nie wyścig szczurów.

Księżyc pozwoli ci stanąć w prawdzie, dlatego nie bój się wziąć odpowiedzialność za uczucia, które budowałeś od wielu lat. Wszechświat zweryfikuje osoby przewijające się przez Twoje życie – być może nie zauważasz, że obok Ciebie jest ktoś, kto zmieni Twoje życie na lepsze?

 

Horoskop na pełnię Księżyca w październiku 2022: Byk

Byku, przygotuj się na zmiany! Nadchodząca pełnia Księżyca skupi się na życiu zawodowym wszystkich Byków, przekonując je, że mają moc, by przezwyciężyć strach przed podjęciem ważnych, przyszłościowych decyzji. W tym czasie najważniejsza stanie się zatem wierność wobec samego siebie i misji, przyświecającej temu, czym się zajmujesz.

Krwawy Księżyc wydobędzie z Ciebie także głęboko skrywane emocje. Nadszedł czas na wolność i odnowę, które ułatwią ci ewolucję połączenia umysłu, ciała i ducha.

 

Horoskop na pełnię Księżyca w październiku 2022: Bliźnięta

Chociaż na początku tygodnia Bliźnięta mogą mieć trudności z wiarą w niemożliwe, w końcu pogodzą się z tym, że wiary nie wykuwa się z dnia na dzień. Krwawy Księżyc Myśliwych może zmusić osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt do bardziej abstrakcyjnego spojrzenia na rzeczywistość, ale nie będzie to okres pełen wigoru i optymizmu.

To czas na podróż w głąb siebie, choć to, co znajdziesz nie zawsze Ci się spodoba. Być może to najlepszy czas do stworzenia w swoim życiu przestrzeni na wrażliwość i szczerość?

Horoskop na pełnię Księżyca w październiku 2022: Rak

Październikowa pełnia Księżyca może wywołać u osób urodzonych pod znakiem Raka. Pozwoli Ci to jednak ponownie połączyć się z Twoją wewnętrzną siłą, która stanie się motywacją do radzenia sobie ze stresem.

Nie walcz ze swoimi wewnętrznymi demonami. Zamiast tego porozmawiaj z nimi. Poznaj je. Rozszerz poziom życzliwości. To  pomoże Ci całkowicie pokonać wszystkie lęki.

Horoskop na pełnię Księżyca w październiku 2022: Lew

Osoby urodzone pod znakiem Lwa w trakcie październikowej pełni będą musiały stoczyć walkę z ukrywanymi dotąd emocjami. Czasami jednak najlepszym sposobem na rozwiązanie problemu jest jego zrozumienie.

Pamiętaj, że prowadzenie emocjonalnie napiętej, ale oczyszczającej rozmowy jest lepsze dla Twoich relacji niż unikanie tematu. Życie ma być przeżywane, a nie konstruowane i kontrolowane. Daj się ponieść prawdzie.

 

Horoskop na pełnię Księżyca w październiku 2022: Panna

Panny zrozumieją, że posiadanie stabilnej rutyny jest najlepszym sposobem na osiągnięcie życiowego sukcesu. Powinny pozwolić sobie jednak na odrobinę spontaniczności. To dobry czas na zafundowanie sobie małej niespodzianki - zakupy, wyjście do restauracji lub teatru. 

Pozwól sobie na małe, finansowe szaleństwo, nawet jeśli czujesz, że w dzisiejszych czasach nie jest to do końca rozsądne. Czasami trzeba poczuć wolność, nawet jeśli chodzi o niepotrzebne, małe wydatki.

Horoskop na pełnię Księżyca w październiku 2022: Waga

Osoby urodzone pod znakiem Wagi mogą odczuwać silną potrzebę wyrażenia siebie poprzez kreatywność. Nie masz pomysłu na to, w jaki sposób poruszyć swój artystyczny intelekt? Czasami wystarczy tylko odrobina zachęty i kilka minut na Instagramie.

Czas stworzyć bardziej komfortową atmosferę we własnym domu. Poczuj się bezpiecznie i postaraj się zrobić wszystko, by Twoi domownicy mogli czuć się przy Tobie swobodnie.

Horoskop na pełnię Księżyca w październiku 2022: Skorpion

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona zostaną zmotywowane do poszerzenia swojego kręgu społecznego. Nowe osoby w pracy, na studiach czy w szkole wniosą w ich życie nową energię, dlatego nie warto zamykać się na nowe znajomości, nawet jeśli ostatnie tygodnie wydawały się trudne.

Czujesz ciężar odpowiedzialności spoczywający na twoich barkach? Pełnia Księżyca może wywołać pewną presję ze strony rodziny względem Twojego życia. Warto jednak rozpocząć rozmowę na ten temat. Być może nikt nie zna tak naprawdę Twojego punktu widzenia?

 

Horoskop na pełnię Księżyca w październiku 2022: Strzelec

Pełnia Księżyca będzie dla Strzelców ogromnym sprawdzianem charakteru. Nadchodzą trudne tygodnie, dlatego warto przygotować się na nie, znajdując hobby czy tymczasowe zajęcie, które w mniejszym lub większym stopniu dodadzą do codzienności odrobinę optymizmu. 

Jeśli czujesz, że Twoje życie towarzyskie legło w gruzach, pozwól na samoistny rozwój sytuacji. Niektóre problemy wymagają czasu i spokojnych myśli. Kiedy poukładasz sobie wszystko w głowie od nowa, będziesz gotowy na rozmowę i podjęcie rozwiązań, które naprawią to, co wydawało się nie do naprawienia.

Horoskop na pełnię Księżyca w październiku 2022: Koziorożec

Pełnia Księżyca uczuli wszystkie Koziorożce na wydatki. Zacznie zdradzać się w nich ogromna potrzeba kontroli finansowej i tym samym „zaciśnięcia” portfela. Nastawienie na niedostatek jest jednak ostatnią rzeczą, jaka w dzisiejszych czasach jest nam potrzebna.

Aby poczuć się bezpiecznie, postaraj się prowadzić swój budżet domowy z ogromnym rozsądkiem. Zaplanuj niezbędne płatności i zastanów się, ile pieniędzy możesz przeznaczyć na konto oszczędnościowe. Staraj się zapobiegać sytuacji, w której czujesz się finansowo zagrożony, poprzez budowanie kapitału „na czarną godzinę”.

Horoskop na pełnię Księżyca w październiku 2022: Wodnik

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika poczują głębsze połączenie ze samym sobą. Nierozwiązane problemy, które od jakiegoś czasu ciążyły Ci na sercu, ból, którego nie chcesz do siebie dopuszczać - emocje są w życiu ważne i równie ważne jest ich wyrażanie.

Im ciężej z walczysz z emocjami, tym silniejsze stanie się Twoje pragnienie wyrażania siebie. Poza tym, być może jedyną odpowiedzią na twoje problemy jest odrobina optymizmu i dobrej zabawy w towarzystwie bliskich?

 

Horoskop na pełnię Księżyca w październiku 2022: Ryby

Pełnia Księżyca sprawi, że Ryby poczują się samotne i odizolowane. Będzie to jednak jedynie motywacja do tego, by wyjść naprzeciw swoim lękom i w końcu umówić się na zaległą kawę ze znajomymi.

Pamiętaj, że chwilowe poczucie osamotnienia nie ma nic wspólnego z samą samotnością. Każdy ma prawo do tego, by czuć się odrobinę gorzej. Ważne jest jednak to, w jaki sposób radzisz sobie z tym, z czym prowadzisz wewnętrzną walkę.