Pełnia Księżyca w marcu 2023 - kiedy wypada? 

Marcowa pełnia Księżyca w znaku Panny wypada we wtorek, 7 marca o godzinie 13:42. Tego dnia swoje położenie zmieni również Saturn. Po trzech latach spędzonych w Wodniku, zmieni znak, wchodząc w Ryby. To wydarzenie na dobre zakończy okres trwający od marca 2020 roku i przyniesie znaczące zmiany.

Reklama

 

Robaczy Księżyc 2023 – co przyniesie ostatnia zimowa pełnia tego roku?

Nadchodząca marcowa pełnia  nazywana Robaczym Księżycem to szczególne wydarzenie na niebie. Nazwę Robaczy Księżyc mieli nadać jej rdzenni mieszkańcy Ameryki, którzy powiązali ostatnią zimową pełnię Księżyca z odmarzającą ziemią i wychodzącymi z niej robakami. Brzmi ohydnie? Niekoniecznie! 

Robaczy Księżyc zobaczyć można tylko raz w roku i jest to spektakularne zjawisko. Co więcej, nadchodząca pełnia w Pannie to nie tylko rzadkie widowisko wizualne. Pełnia znacznie wpłynie na naszą pewność siebie i doda motywacji do działania. Jak podpowiadają astrolodzy, jest to idealna pora, aby skupić się na karierze i finansach.

Marcowa pełnia Księżyca w Pannie – horoskop?

Księżycowa pełnia w znaku Panny to przede wszystkim czas, który musisz spędzić wedle własnych potrzeb. Wykorzystaj dobrą energię tej pełni i zastanów się nad tym, czego obecnie pragniesz najbardziej. Jeśli czujesz, że musisz odpocząć, okres marcowej pełni spędź na czynnościach, które pozwolą ci odetchnąć – fizycznie i psychicznie. Jeśli z kolei energia pełni w Pannie popycha Cię do osiągania nowych celów, nie zatrzymuj się, czerp z tego czasu jak najwięcej!

 

Saturn w Rybach – Saturn zmienia znak po trzech latach

Marcowa pełnia Księżyca w Pannie przyniesie nam wiele energii, ale tego samego dnia nastąpi przejście Saturna z Wodnika do Ryb, dlatego musimy przygotować się na znaczące zmiany. Ten tranzyt będzie testował nasze dotychczasowe wartości i systemy funkcjonowania w społeczeństwie.

 

Zdaniem astrologów to ważny moment w dziejach. Na naszych oczach upadać mogą dotychczasowe autorytety. Nastąpią również zmiany w hierarchii społecznej – prym będzie wieść inteligencja.

Aby pogodzić energię pełni w Pannie oraz Saturna w Rybach, nie możesz dać się wyprowadzić z równowagi. Marzec będzie przejściowym czasem, który z jednej strony będzie emanował pozytywną energią, a z drugiej, wystawiał nas na różnego rodzaju próby.

Odnajdź ukojenie w budzącej się do życia naturze, spełnianiu swoich potrzeb oraz w codziennych rutynowych czynnościach.