Pełnia Księżyca 5 lutego 2023 

Kiedy rozpocznie się pełnia Księżyca w lutym? Naturalny satelita Ziemi rozświetli niebo dokładnie 5 lutego 2023 o godzinie 19:30. To właśnie wtedy nasz dotychczasowy światopogląd ma rozsypać się w drobny mak, dzięki prawdzie, że miłość niejedno ma imię. Tylko czy jesteśmy gotowi na tak nagłe i radykalne zmiany?

Reklama

Choć luty uważany jest za jeden z najromantyczniejszych miesięcy w roku, nadchodząca pełnia Księżyca zdaje się zaprzeczać wszystkiemu, co do tej pory myśleliśmy na temat Walentynek.

Srebrny Glob uwolni swoją energię w znaku Lwa, który na piedestale wartości stawia przede wszystkim samego siebie – ale nie ma tu miejsca na żaden egoizm. Dostaniemy od niego lekcję samoakceptacji. 

Co zrobić, aby jak najwięcej wyciągnąć z nadchodzącej Śnieżnej Pełni Księżyca? Podpowiedź znajdziecie w naszym horoskopie dla wszystkich znaków zodiaku.

 

Horoskop na pełnię Księżyca w lutym 2023: Baran

Pełnia Księżyca zmotywuje Cię do głośnego wyrażenia swoich potrzeb. Lubisz milczeć, ale czasami wypowiedzenie swoich myśli na głos jest niezbędne, jeśli chcesz zadbać o swój komfort życia. Szczerość pozwoli Ci rozpocząć drogę ku dalszej ewolucji, a tym samym zbudować fundamenty szczęśliwej przyszłości.

Idź przez codzienność z głową uniesioną do góry, a w chwilach zwątpienia przypomnij sobie, że jeśli nie wystartujesz w zawodach, nigdy ich nie wygrasz.

Horoskop na pełnię Księżyca w lutym 2023: Byk

Ostatnie miesiące były dla Ciebie trudne, Byku, ale tylko przeciwności losu są w stanie pomóc w dalszym budowaniu silnego charakteru. Jeśli Twoi bliscy lub współpracownicy podcinają Ci skrzydła, pokaż im, że potrafisz się odradzać jak Feniks.

Postaraj się jeszcze raz podejść do planów czy projektów, których nie udało Ci się zrealizować. Być może przeoczyłeś jakąś lukę? Jeśli nie, walcz o swoją słuszność. Nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale ostateczny sukces rekompensuje wszystkie straty.

Horoskop na pełnię Księżyca w lutym 2023: Bliźnięta

Jeśli wydaje Ci się, że Twój głos jest pomijany, zwłaszcza jeśli chodzi o przestrzeń zawodową, czas przemyśleć, czy rzeczywiście znajdujesz się w dobrym miejscu. Zabłyśnij, znajdź w sobie ducha lidera i walcz o szacunek.

Niestety, nie wszystkie podejmowane przez nas decyzje przynoszą dobre owoce. Sztuką jest jednak wyciąganie wniosków z porażek, a nie użalanie się nad sobą. Trudności, których doświadczasz, z pewnością pomogą ci zrozumieć i pokonać wiele problemów w przyszłości.

Horoskop na pełnię Księżyca w lutym 2023: Rak

Raku, to ile rzeczy posiadasz, nie świadczy o Twojej wartości. Jeśli konsumpcjonizm przysłania Ci prawdę, może warto zastanowić się, jak z nim zerwać raz na zawsze? 

Przestań szukać pocieszenia przy kasach w sieciówkach. Odnajdź w sobie siłę do pokonania swojego braku pewności siebie. Spójrz w lustro i pokochaj to, co w nim widzisz. Gwarantujemy - pieniądze przestaną w końcu grać pierwsze skrzypce w Twoim życiu.

 

Horoskop na pełnię Księżyca w lutym 2023: Lew

Podziel się ze światem swoją pewnością siebie, Lwie. Pełnia Księżyca skupia się w Twoim czwartym domu miłości, gdzie wciąż znajdujesz się tylko Ty. Być może czas otworzyć drzwi swojego serca na nowe relacje?

Dzielenie się umiejętnościami i emocjami z kimś, kto stanie Ci się bliski, otwiera oczy na nowe perspektywy i nowe punkty widzenia. Ta lekcja życia może okazać się pomocna w kwestii samorozwoju. Ewolucja myśli to ewolucja światopoglądu i tego potrzebujesz teraz najbardziej.

Horoskop na pełnię Księżyca w lutym 2023: Panna

Jak zmieniło się Twoje spojrzenie na miłość, Panno? Ostatnie sześć miesięcy okazały się pouczające - w końcu nabrałaś większej pewności, że potrafisz otworzyć serce na miłość. Wykorzystaj pełnię Księżyca na niezobowiązujące szaleństwo, które pomoże Ci pozbyć się braku pewności siebie.

Nigdy nie stworzysz zdrowej relacji, jeśli nie zaakceptujesz w pełni samej siebie. Powalcz o to, co w życiu najważniejsze. Zasługujesz na miłość!

 

Horoskop na pełnię Księżyca w lutym 2023: Waga

Miłość wisi w powietrzu, Wago! Pełnia Księżyca w lutym będzie dla Ciebie szczególnie magiczna. Poczuj, że wszystko, co widzisz, słyszysz i czego doświadczasz, jest harmonijnie dostosowane do Twojego życia uczuciowego.

Jeśli chcesz poczuć wdzięczność wobec swojej przeszłości i teraźniejszości, każdego dnia wypisuj na kartce wydarzenia, które wywołały uśmiech na Twojej twarzy. Nawet nie wiesz, jak wiele dobra nie zauważasz! Wdzięczność to klucz do tego, by nauczyć się kochać.

Horoskop na pełnię Księżyca w lutym 2023: Skorpion

Jak wygląda Twoje życie miłosne, Skorpionie? Nosząc na sobie znamię tego znaku zodiaku, masz skłonność do zamykania się w sprawach sercowych. Pełnia Księżyca w lutym zmotywuję Cię jednak do tego, by wziąć byka za rogi!

Otwórz się na to, co czujesz i nie bój się ryzykować. Miłość bywa okrutna, ale w końcu wynagradza wszystkie niepowodzenia. Pamiętaj, że jeśli chcesz zmienić swoje życie na lepsze, musisz zacząć działać.

 

Horoskop na pełnię Księżyca w lutym 2023: Strzelec

Jako prawdziwy odkrywca, w ciągu ostatnich miesięcy mogłeś odkryć w sobie, Strzelcu, zupełnie nowe terytorium. Marzenia o stworzeniu rodziny mogą być intensywniejsze niż dotychczas. Jeśli czujesz, że rzeczywiście tylko to może zapewnić Ci prawdziwe spełnienie, idź za ciosem. Oczywiście nie zdołasz nic zmienić z dnia na dzień, ale jeśli nie wystartujesz, nigdy nie dotrzesz do mety.

Horoskop na pełnię Księżyca w lutym 2023: Koziorożec

Czego potrzebujesz, aby czuć się bezpiecznie w związku, Koziorożcu? Ostatnie miesiące przetestowały Twoje życie miłosne, dając Ci podstawy do tego, by wiedzieć, czy jesteś na dobrej drodze. Poznając dobre i złe strony związku, w końcu możesz poczuć się pewniej.

Wiesz, czego pragniesz, wiesz, czego nie możesz zaakceptować. Czas próby nie należy do najprzyjemniejszych, ale tylko on może nam dać gwarancję, że jesteśmy w tym miejscu, w którym chcemy być. Teraz już poznałeś woje pragnienia. Co z nimi zrobisz?

 

Horoskop na pełnię Księżyca w lutym 2023: Wodnik

Boisz się zaangażować w relację ze samym sobą? Jesteś znakiem zodiaku, który potrzebuje przestrzeni. Nigdy nie zbudujesz związku, gdy czujesz się osaczany i niezrozumiany. Żeby jednak poznać swoje wewnętrzne potrzeby, musisz wsłuchać się w swój głos.

Zorganizuj romantyczny wieczór tylko dla siebie i zastanów się nad tym, czy chcesz się nim z kimś dzielić. Odpowiedź na to pytanie będzie wskazówką na przyszłość. Być może wcale nie potrzebujesz związku, by czuć, że żyjesz pełnią życia?

Horoskop na pełnię Księżyca w lutym 2023: Ryby

Kochaj siebie tak, jak nigdy wcześniej – to banalne zdanie ma w sobie więcej prawdy, niż możemy sobie wyobrazić. Zbliżają się Walentynki, a to, że nie masz ochoty na siedzenie w pomieszczeniu obsypanym różowymi sercami, nie jest niczym złym.

Przygotuj swój ulubiony film, zapal świecę, nalej sobie lampkę ulubionego wina i świętuj miłość – miłość do samego siebie!