Pełnia Księżyca w lipcu 2022 – kiedy SUPER KSIĘŻYC?

Lipiec przygotował dla nas coś naprawdę wyjątkowego. Już wkrótce nad naszymi głowami zaświeci największy i najjaśniejszy SUPER KSIĘŻYC w 2022 roku i wszystko wskazuje na to, że przyniesie ze sobą mnóstwo energii.

Reklama

Lipcowy Superksiężyc osiągnie szczyt dokładnie 13 lipca 2022 roku o godz. 20:38. Jak zauważają astrolodzy, tym razem Księżyc przejdzie przez Koziorożca, znak ziemi, który kojarzy się ze wszystkim, co zimne, ciężkie i trudne – jak możemy się domyślać, pełnia w lipcu nie będzie należeć do tych najprzyjemniejszych.

PEŁNIA KSIĘŻYCA LIPIEC 2022: Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku 

Koziorożec jest jednym z najbardziej specyficznych znaków zodiaku. Kieruje oczy ludzkości na przyszłość, szukając w niej celów i skutków działań. Nie oznacza to jednak, że ten czas będzie dla nas ciężki – przeciwnie, trudności, które nam przyniesie, staną się lekcją na przyszłość. Mają nauczyć nas radzenia sobie z wyzwaniami stawianymi na naszej drodze przez życie i tym samym postawić fundament dla budowania siły charakteru

Zdaniem astrologów pełnia Księżyca w Koziorożcu stwarza doskonałą przestrzeń do skupienia się na karierze i tej bardziej materialnej sferze życia – nie jest to jednak system zero jedynkowy. Każdy z nas będzie musiał przygotować się na to doświadczenie w nieco inny sposób.

Przedstawiamy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku, który może stać się najlepszą instrukcją na przetrwanie lipcowej pełni Księżyca.

Koziorożec

Pełnia Księżyca w Koziorożcu, jak sama nazwa wskazuje, zachęca do skupienia się na samym sobie. Szczyt lunacji może zatem być dla Ciebie miłym orzeźwieniem – to tak, jakbyś w upalny dzień skusił się na lampkę białego wina. Świętuj tę pełnię w samotności. Tylko ona zapewni ci komfort w zastanowieniu się nad tym, co tak naprawdę jest w Twoim życiu prawdziwym priorytetem.

Wodnik

Wodnik, podobnie jak Koziorożec, powinien szukać w lipcowej pełni celów i wartości, które przyświecają jego życiu. Jednocześnie jednak będzie to wymagało pewnej weryfikacji środowiska. Kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem, a kto wrogiem? Będziesz musiał przeprowadzić w tej kwestii bardzo rzetelne śledztwo.

 

Ryby

Ryby, które zwykle kochają towarzystwo, tym razem poczują się przytłoczone sprawami innych. Jeśli zatem czujesz, że potrzebujesz czasu tylko dla siebie, zadbaj o to, by znaleźć go w swoim terminarzu. Chwile samotności nie są złe, czasami wystarczy tylko otworzyć się na to, co mówi ci Twój wewnętrzny głos.

Baran

Lipcowy Super Księżc zmotywuje Barana do skupienia się na karierze. Pełnia księżyca stanie się zatem doskonałym momentem na ukończenie wszystkich projektów  – to może być początek zupełnie nowych biznesowych doświadczeń.

Byk

Byk stanie przed wielkim wyzwaniem wyrzeczenia się wszelkich wygód. Tylko ten krok pozwoli mu na skupieniu się na przyszłości. Pełnia Księżyca będzie wymagała zatem odrobiny ascetyzmu – ale czy to źle?

 

Bliźnięta

Bliźnięta z reguły są uważane za dosyć rozrzutne. Lipcowy Super Księżyc zmotywuje je jednak do zmiany. W tym kontekście najlepiej sprawdzi się metoda małych kroczków – zobacz, na co wydałeś najwięcej pieniędzy w ostatnim czasie. Jeśli nie były to sprawy pierwszej potrzeby, postaraj się zaplanować swój budżet na przyszły miesiąc tak, aby taka sytuacja nigdy więcej nie miała miejsca.

Rak

Pełnia Księżyca w Koziorożcu przyniesie odrobinę ochłodzenia, jeśli chodzi o Twoje sprawy sercowe. Chwila oddechu pozwoli Ci nabrać odpowiedniego dystansu, a może nawet zastanowić się nad tym, czego oczekujesz od związku.  

Lew

Lew uwielbia rutynę i ta cecha okaże się dla niego kluczowa podczas lipcowej pełni Księżyca. Dzięki Twoim ulubionym rytuałom poczujesz stabilność i bezpieczeństwo.

Panna

Typowa Panna bardzo ceni sobie uporządkowaną przestrzeń. Dzięki temu czuje, że ma życie pod kontrolą. W dniu pełni Księżyca postaraj się nie zaburzać swojej poukładanej sfery domowej. Pozwól sobie na przyjemności i skupiaj się tylko i wyłącznie na tym, by być wdzięcznym za nawet najmniejszą drobnostkę podarowaną od losu.

 

Waga

W dniu pełni Waga poczuje ogromną inspirację do pracy. Poświęci jej każdą wolną chwilę, dopracowując wszelkie detale najważniejszych projektów. Ten pracowity zew okaże się kluczem do Twojej biznesowej przyszłości, dlatego nie próbuj go zagłuszać.

Skorpion

W ostatnim czasie Skorpion pokochał media społecznościowe. Niestety wszystko wskazuje na to, że łatwo się w nich zatracić. Postaraj się zatem spędzić dzień pełni Księżyca w trybie offline – dzięki temu zobaczysz, jak wiele rzeczy ucieka Ci na co dzień.

Strzelec

Choć życie przygotowuje Strzelca na zmiany, w dniu pełni lepiej odłożyć na bok wszystkie poważne decyzje. Nawet najbardziej trudne i wymagające sytuacje potrzebują czasu. Pozwól sobie na odpoczynek w takim stylu, który odpowiada Ci najbardziej. Ze świeżym podejściem dużo łatwiej poukładać sobie w głowie każdą skomplikowaną sprawę.

P.S. Spodobał Ci się Well.pl? Zapraszamy na nasze konto na Instagramie: