Pełnia Księżyca w grudniu 2022 – kiedy nadejdzie?

Ostatnia pełnia Księżyca w tym roku rozświetli niebo już 7 grudnia 2022. To właśnie tego dnia pełna świeżości energia Bliźniąt skrzyżuje się z ognistym Marsem, który uderzy w nasze najczulsze punkty i zmotywuje do wyrażenia swojego własnego „JA”. Tylko czy ta prawda nie zepsuje radosnego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia?

Reklama

Wkrótce staniemy się świadkami kontrastowego połączenia Bliźniąt i Marsa. Z jednej strony radość i beztroska, z drugiej ognista energia i bezprecedensowość - według astrologów te skrajności mogą być dla nas jak prawdziwa mieszanka wybuchowa.

Jak się przygotować na ten trudny, choć oczyszczający, czas? Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na grudniową pełnię Księżyca! 

 

Pełnia Księżyca w grudniu 2022: Baran

Księżyc w pełni to dla Baranów czas pełnych napięcia relacji z przyjacielem lub rodzeństwem. Pamiętaj jednak, że agresja i pretensje nigdy nie przyniosą upragnionego sukcesu. Postaw na dojrzałe podejście do sprawy.

Zadawaj pytania i odpowiadaj na te, które ktoś zadaje tobie. Szczerość jest bolesna, ale oczyszczająca, ale pozwól sobie na wypowiedzenie i usłyszenie prawdy. 

Pełnia Księżyca w grudniu 2022: Byk

Pełnia Księżyca przejdzie przez Twój drugi dom finansów. Oznacza to, że nadszedł czas, aby stawić czoła tłoczącemu się napięciu w pracy, które może dotyczyć Twoich dotychczasowych zarobków.

Tylko profesjonalne podejście do sprawy postawi Cię w oczach pracodawcy jako osobę, która jest warta każdej podwyżki. Wykorzystaj swoje doświadczenie do tego, by zawalczyć o swoją przyszłość, ale nie daj się negatywnym emocjom.

Pełnia Księżyca w grudniu 2022: Bliźnięta

Pełnia Księżyca w grudniu 2022 przechodzi przez Twój znak zodiaku, co zazwyczaj zwiastuje czas pełen beztroski. W połączeniu z Marsem jednak owa beztroska może zaprowadzić Cię w ślepą uliczkę lekceważenia, z której trudno będzie znaleźć wyjście.

Bliźnięta z natury uwielbiają same decydować o tym, jak spędzają czas. Tym razem jednak musisz przeciwstawić się swojemu prawdziwemu „ja”. Jeśli zależy ci na godnej przyszłości, pohamuj swoje narcystyczne zapędy.

 

Pełnia Księżyca w grudniu 2022: Rak

Pełnia Księżyca przechodzi przez twój dwunasty dom duchowości. To dobry moment, aby poświęcić trochę więcej czasu na odpoczynek. Zresetuj się, naładuj baterie i zaplanuj kolejne kroki, które poprowadzą Cię do upragnionego celu.

Jeśli wydaje Ci się, że tylko harówka jest dobrym sposobem na sukces, pamiętaj, że zmęczenie demotywuje. Jesteś człowiekiem i jak każdy masz prawo do tego, by zająć się sobą i swoimi bliskimi. Nie ma na to lepszego momentu niż święta Bożego Narodzenia.

Pełnia Księżyca w grudniu 2022: Lew

Pełnia Księżyca zachęci Lwy do spotkań z najbliższymi. Pęd świata czasami zamyka nam oczy na to, co w życiu najważniejsze. Twoja prawda ukrywa się w potrzebie spędzenia czasu z ludźmi, przed którymi nie musisz niczego udawać.

Odezwij się do przyjaciół, dla których na co dzień nie masz czasu, wyłącz telefon, gdy siedzisz przy stole z rodziną. Daj sobie możliwość oderwania się od pracy i innych obowiązków. To wyjdzie Ci na dobre.

 

Pełnia Księżyca w grudniu 2022: Panna

Grudniowy Księżyc przechodzi przez twój dziesiąty dom kariery. Być może właśnie znajdujesz się w momencie zakończenia ważnego projektu i pragniesz uznania dla swoich wysiłków? A może wręcz przeciwnie – szukasz wyzwań, których do tej pory nie miałeś okazji podjąć?

Pamiętaj, że choć praca jest ważnym elementem życia społecznego, nie może być na piedestale w czasie, który z reguły dedykowany powinien być bliskim. Działaj, ale z rozsądkiem.

 

 

Pełnia Księżyca w grudniu 2022: Waga

Grudniowa pełnia Księżyca może sprawić, że poczujesz się przytłoczony kończącym się rokiem. Być może wciąż starasz się pogodzić ze zmianami, które musiałeś zaakceptować lub wręcz przeciwnie, czekasz na zmiany, które nie nadchodzą?

Najbliższe tygodnie są dobrym momentem na głębokie refleksje. Nie zapominaj jednak o wdzięczności. 

Pełnia Księżyca w grudniu 2022: Skorpion

Pełnia Księżyca przechodzi przez Twój ósmy dom więzi emocjonalnych. Oznacza to, że poczujesz motywację do szczerej rozmowy ze swoją drugą połówką lub osobą, która aspiruje, by się nią stać.

Wyznaj jej, co sprawia, że ​​czujesz się bezpiecznie i komfortowo w każdej sferze życia. Być może szczerość jest jedyną rzeczą, jaka potrzebna jest Wam do szczęścia?

Pełnia Księżyca w grudniu 2022: Strzelec

Grudniowy Księżyc zainspiruje Cię do przeanalizowania swoich dotychczasowych osiągnięć i porażek. Zastanów się nad tym, co doprowadziło Cię do sukcesu, albo co sprawiło, że oddaliłeś się od niego?

Czasami najtrudniej być szczerym wobec samego siebie. Pozwól na rozwinięcie swojej samoświadomości i weź życie w swoje ręce. 

Pełnia Księżyca w grudniu 2022: Koziorożec

Koziorożcu, Księżyc wskazuje Ci drogę do uzyskania harmonii pomiędzy życiem osobistym a zawodowym. Zatracanie się w sidłach pracy jest cechą ludzi ambitnych, ale nie zawsze przynosi nam wymarzone efekty.

Jeśli czujesz, że od jakiegoś czasu stoisz w miejscu, być może warto zmienić taktykę?

 

Pełnia Księżyca w grudniu 2022: Wodnik

Te święta Bożego Narodzenia będą dla Ciebie najlepszym oczyszczeniem. W ostatnim czasie życie wydawało Ci się przytłaczające, ale to już koniec. Nadchodzi nowy rok a wraz z nim nowe nadzieje.

Pełnia Księżyca to dobry moment, aby zacząć wszystko od nowa. Pozwól sobie na świąteczny relaks, a potem chwyć byka za rogi!

Pełnia Księżyca w grudniu 2022: Ryby

Grudniowy Księżyc zmotywuje Cię do odwagi w stawianiu granic. Jesteś dobry, czuły i miły, ale te właśnie cechy ludzie lubią wykorzystywać. Musisz kiedyś powiedzieć stanowcze „NIE”.

Pozostań sobą, ale bądź pewniejszy w tym, co robisz. Jeśli chcesz, by inni traktowali Cię poważnie, musisz o to zawalczyć.