PARYŻ - Moulin Rogue i Airbnb w wyjątkowym projekcie

Zbudowany w 1889 roku kabaret Moulin Rogue przy Montmartre nigdy wcześniej nie był otwarty na pobyt turystów. Teraz po raz pierwszy w historii jedno z najbardziej ikonicznych miejsc w Paryżu powita gości w unikatowym projekcie Airbnb.

Reklama

Luksusowy pobyt w Moulin Rogue? To brzmi jak totalne marzenie, ale niektórym z nas uda się je spełnić. Airbnb przedstawia swoim klientom ofertę jednodniowego pobytu w „sekretnym pokoju” wewnątrz słynnego wiatraka. To niezwykła podróż do czasów Belle Epoque! 

- Ten tajemniczy pokój wewnątrz wiatraka kabaretu został zaprojektowany tak, aby zabrać cię w autentyczną podróż w czasie, dzięki której przeniesiesz się w czasie do Paryża z XIX wieku – powiedział w oficjalnym oświadczeniu historyk Jean-Claude Yon.

Moulin Rogue - sekretny pokój do wynajęcia 

Wnętrza „sekretnego pokoju” zostały opatrzone elementami z czasów secesji. Czego możemy się spodziewać?

AIRBNB AIRBNB

Mnóstwa aksamitnych zasłon i wykwintnych mebli, przywołujących splendor końca XIX wieku, a także garderoby wypełnionej kostiumami w stylu vintage.

AIRBNB AIRBNB

Jest nawet prywatny taras na dachu, który zapewnia nieprawdopodobny widok na Miasto Świateł!

AIRBNB AIRBNB

Ale to dopiero początek wielkich atrakcji…

Paryż - niezwykła podróż w czasie

Przybyłych gości powita czołowa tancerka Moulin Rogue – Claudine Van Bergh – która stanie się również przewodniczką wycieczki po 133-letnim teatrze oraz towarzyszką podczas specjalnego pokazu Féerie.

- Udział w spektaklu Moulin Rouge to ucieczka od codzienności i niesamowite zanurzenie w przepychu i wspaniałości francuskiej muzyki – mówi Claudine Van Den Bergh.

Ponadto organizatorzy oferują także romantyczną, trzydaniową kolację na dachu Moulin Rogue przygotowaną przez szefa kuchni Arnauda Demerville’a oraz poranny petit déjeuner.

Aribnb oferuje trzy jednodniowe pobyty w Moulin Rogue w dniach 13, 20 i 27 czerwca 2022. Koszt wycieczki? Tylko 1 euro za noc dla dwóch osób! Rezerwacje zostaną otwarte 17 maja 2022 o godzinie 18:00.