Całkowicie elektryczna przyczepa campingowa

Słynna firma Bowlus już 88 lat figuruje na szczycie producentów aluminiowych przyczep campingowych. A jednak najnowszy model to zupełnie nowy rozdział w historii marki. Volterra nie potrzebuje do działania żadnych paliw kopalnych!

Reklama

Model Volterra posiada design w stylu klasycznego Bowlusa Streamline Moderne, ale cała reszta jest ultra nowoczesna. Pojemność akumulatora jest dwa razy większa niż w przypadku topowej przyczepy. Ponadto posiada system AeroSolar, dzięki któremu możemy go ładować podczas jazdy na autostradzie bądź podczas postoju. W jaki sposób?

Luksusowa przyczepa kampingowa Bowlus Volterra / materiały prasowe Luksusowa przyczepa kampingowa Bowlus Volterra / materiały prasowe

Konfiguracja wykorzystuje ogniwa monokrystaliczne z technologią PERC – mogą pochłonąć nawet 480 W energii słonecznej! RV jest również wyposażony w gniazda 20A, które w razie potrzeby pozwolą dodać 105 km zasięgu do akumulatora EV.

- Nowa Volterra przyniesie korzyści klientom w formie doskonałego uzupełnienia pojazdu elektrycznego. Możemy ładować go podczas jazdy i cieszyć się pełną elektrycznością, a dzięki nowemu panelowi słonecznemu bez końca żyjemy poza siecią i śpimy spokojnie, wiedząc, że pomagamy naszej przepięknej planecie - powiedziała w oświadczeniu Geneva Long, która wskrzesiła Bowlusa w 2013 roku.

Ale nowoczesny system to nie wszystko, ogromną robotę robi także samo wnętrze Volterry!

 

Luksusowa przyczepa kampingowa - klasyczny design z nowoczesnym wykończeniem

Wnętrza przyczepy Volterra zdominowało ciepłe i naturalne drewno. Przyczepa ma wydzieloną kuchnię, przestronną strefę rozrywki, łazienkę w stylu hotelowym oraz sypialnię z miejscem na materac typu king-size.

Volterra/ Bowlus Volterra/ Bowlus

Co ciekawe, Volterra charakteryzuje się także limitowaną edycją kolorystyczną – La Cumbre – która powstała z inspiracji szczytem górskim znajdującym się tuż za Santa Barbara. Oczywiście, to jak wygląda nasza przyczepa „od środka”, może być modyfikowane.

Volterra / Bowlus Volterra / Bowlus

Mamy także dobrą wiadomość dla tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez social mediów – Volterra posiada szybki internet satelitarny Starlink!

Ceny nowej, elektrycznej przyczepy zaczynają się od 310 tysięcy dolarów. Aktualnie na stronie internetowej Bowlus trwa przyjmowanie zamówień. Skorzystacie?