Wrzesień 2022: Nów Księżyca w Wadze 

25 września 2022 – dokładnie tego dnia, a także dzień wcześnie oraz dzień później wrześniowy nów Księżyca będzie mieć największą moc! To zjawisko wpływać będzie na wszystkie znaki zodiaku, ale najbardziej jego moc odczują Panny, Wagi oraz Barany.

Reklama

Nów Księżyca w Wadze to przede wszystkim czas na odbudowywanie relacji. Być może warto zadzwonić lub odezwać się na social mediach do kogoś bliskiego, z kim nie rozmawiałeś od wielu tygodni, a może nawet lat? Warto znaleźć czas na spotkania z przyjaciółmi – pogłębianie relacji z tymi, których mamy aktualnie, ale też tymi, z którymi nie widzieliśmy się od dłuższego czasu. Wrześniowy nów Księżyca pomoże nam odszukać zapomniane lub zagubione bratnie dusze.

Co jeszcze przyniesie nam wrześniowy nów Księżyca? To zjawisko w znaku Wagi to czas, gdy poszukiwać będziemy życiowej równowagi, a także odkryjemy, że dobre relacje buduje się nie tylko przez branie, ale również dawanie. Zatem im więcej będziesz wkładać w budowanie dobrych relacji, tym więcej dostaniesz w zamian.

 

Nów Księżyca we wrześniu 2022: Bądź wdzięczny za przyjaciół 

Z drugiej strony, jeśli czujesz, że Twoi przyjaciele byli w ostatnim czasie dla Ciebie wielkim wsparciem, może nadszedł czas, by im za to podziękować?

Celebrowanie przyjacielskich uczuć i więzi odbije się również na Twoim związku. Być może dostrzeżesz, jak ważna jest przyjaźń w Twoim życiu rodzinnym czy partnerskim, a może dostrzeżesz, że przyjaźń, którą pielęgnowałeś przez lata, jest czymś więcej?

Zdecydowanie wrześniowy Nów Księżyca to dobry moment na podsumowanie tego, jak wyglądają Twoje przyjaźnie, czy masz przyjaciół i ile im zawdzięczasz? Doceń te relacje, bo to właśnie one często pomagają Ci przetrwać najtrudniejsze chwile, wnosząc wiele radości i nadziei w Twoje codzienne życie.