Nów Księżyca w lutym 2023 - kiedy się rozpocznie? 

Styczniowy nów Księżyca w znaku Wodnika, potem lutowa pełnia w znaku Lwa, a teraz nów Księżyca w Rybach – ostatnie otwarcie pełnego cyklu księżycowego pomoże zakończyć wiele trudnych spraw i otworzy nas na nowy rozdział w życiu.

Reklama

 

Najbliższy nów Księżyca rozpocznie się dokładnie 20 lutego 2023 roku o godzinie 8:09, ale jego oddziaływanie obejmie również kolejne dni, praktycznie aż do następnej pełni Księżyca na początku marca 2023 roku.

 

Nów Księżyca w lutym 2023 - horoskop - co nas czeka? 

Czujecie, że możecie przenosić góry, macie wiele pomysłów i energii do działania? To nów Księżyca sprawia, że wstępują w nas kosmiczne moce! Jednocześnie to moment w ciągu 28-dniowego cyklu Księżyca, gdy „oko Księżyca” pomaga nam podejmować nowe wyzwania i zamykać sprawy, które do tej pory wydawały się trudne do zakończenia. Tak więc, to doskonały czas na poznawanie siebie, ciężką pracę nad ustaleniem życiowych priorytetów i podejmowanie życiowych decyzji.  

Jednocześnie rozpoczynający się w poniedziałkowy poranek nów Księżyca w Rybach – najbardziej wrażliwym znaku zodiaku – przynieść może nagły przypływ emocji. Osoby nadwrażliwe mogą poczuć, że nie panują nad swoim życiem, ale zamiast uciekać przed swoją emocjonalnością, warto wykorzystać ją w dobrym celu.

Jeśli tylko będziemy odpowiednio czujni, emocje pomogą nam zrozumieć siebie i to, czego potrzebujemy właśnie teraz. Wrażliwe Ryby wspierać nas będą w „nastrojeniu się” na magię nowiu Księżyca – czasu, w którym warto kończyć to, co z wytęsknieniem czeka na „THE END” i rozpoczynania nowych życiowych przygód.

Pozwólmy działać kosmicznym siłom! Stwórzmy w sobie i wokół siebie przestrzeń na odpowiednie przeżycie nowiu Księżyca. Zaplanujmy medytację, relaksującą kąpiel, a może spotkanie z kimś, kto naprawdę zna nas doskonale i kto pomoże nam zrozumieć, w którym momencie życia jesteśmy.

Jesteśmy u progu przedwiośnia, na początku ostatniego cyklu księżycowego w tym roku, w nowiu, który oczyści nas i pomoże zacząć wszystko od nowa!