Nów Księżyca w listopadzie 2022 – kiedy nadejdzie?

Nów Księżyca w listopadzie pojawi się na niebie już 23 listopada 2022 o godzinie 21:16. To właśnie wtedy uspokajająca energia Strzelca wkroczy w nasze życie, przypominając, że codzienność nie zawsze polega wyłącznie na przetrwaniu.

Reklama

Błogość, radość i kreatywność - trzy aspekty, które ciągnie za sobą ten znak zodiaku, uszlachetni nasze oczekiwania na święta Bożego Narodzenia, tworząc tym samym doskonałe warunki do licznych manifestacji.

Tylko jak wykorzystać ten czas, aby wyciągnąć z niego jak najwięcej dobroci? Odpowiedź znajdziecie w naszym horoskopie dla wszystkich znaków zodiaku!

 

Nów Księżyca w listopadzie 2022: Baran

Nów Księżyca w Strzelcu stworzy dla Ciebie nowe warunki rozwoju, ale pamiętaj, że co za dużo, to nie zdrowo. Nie angażuj się w każdy projekt, który wydaje Ci się interesujący. 

Wykorzystywanie jak największej liczby możliwości nie jest z natury dobrym wyborem. Ich mnogość może początkowo wyglądać jak nagroda. Zwróć uwagę jednak na to, że nie wszystkie nagrody doprowadzają nas do preferowanego celu.

Nów Księżyca w listopadzie 2022: Byk

Podczas listopadowego nowiu to stawianie granic będzie Twoim najlepszym przewodnikiem. Musisz nauczyć się jasno wyrażać swoje potrzeby i chęci, bez względu na to, czy do tej pory bałeś się wypowiadać słowo „nie”.

Dla niektórych osób spod znaku Byka motywem przewodnim najbliższych dni mogą stać się wyłącznie sprawy finansowe, ale dla jeszcze innych próba poszukiwania prawdziwej miłości. Bez względu na motywacje, pamiętaj, by w każdym aspekcie kierować się rozsądkiem.

Nów Księżyca w listopadzie 2022: Bliźnięta

Nów Księżyca wzywa Bliźnięta do opamiętania. W ostatnim czasie mogłeś przeżywać silne i trudne emocje. Czas na wyrzucenie z siebie całej negatywnej energii, ale postaraj się panować nad emocjami i nikogo przy tym nie zranić. 

W całym Twoim życiu pojawi się jeszcze wiele momentów, w których możesz czuć potrzebę silnej reakcji na to, co dzieje się dookoła Ciebie – nawet jeśli rzeczywiście masz ku temu powody, podejmij wyzwanie, aby się zatrzymać.

Najbliższe dni dają ci okazję budowania w sobie lepszej wersji siebie. Nigdy nie będziesz w tym sam. Twój wewnętrzny krąg jest wypełniony ludźmi, którzy chcą wspierać ten rozwój!

 

Nów Księżyca w listopadzie 2022: Rak

Nic dziwnego, że w ostatnim czasie czułeś się wyczerpany, Raku. Gwiazdy nie były po Twojej stronie. Nie możesz jednak zatracić się jedynie w tym, co złego przydarzyło się w ostatnim czasie. Pamiętaj, że szczęście w życiu jest względne.

Oczywiście, że możesz postrzegać to, co robisz jako nudne bądź nieefektywne, ale w rzeczywistości to doprowadzi Cię jedynie do jeszcze większej frustracji. 

Naucz się doceniać to, co już masz za sobą, i wyciągaj z tego lekcję. Użalanie się nad sobą to droga donikąd.

 

Nów Księżyca w listopadzie 2022: Lew

Od jakiegoś czasu możesz zastanawiać się nad tym, czy miłość z przeszłości nie jest przypadkiem tą osobą, z którą chcesz dzielić przyszłość. I nie ma w tym nic złego – czasami podejmujemy po prostu złe decyzje. Nie pozwól jednak na to, by tego typu refleksje wprawiały Cię w zły nastrój.

To krótka piłka. Odezwij się do tej osoby, poznaj jej nowe życie i zastanów się, czy jest w nim jeszcze dla Ciebie miejsce. Jeśli nie, będziesz miał odpowiedź. Jeśli tak, postaraj się znaleźć odpowiedź na pytanie, czy naprawdę oboje wiecie, czego tak naprawdę oczekujecie od związku i dalszego wspólnego życia.

Nów Księżyca w listopadzie 2022: Panna

Twoje życie domowe nabiera rozpędu! Dla niektórych oznacza to wielką rewolucję wnętrzarską, dla innych przeprowadzkę. Bez względu na powód, pamiętaj jednak, że chęć zmiany czasami szybko mija, dlatego nie podejmuj radykalnych decyzji.

Strzelec zmotywuje Panny do zastanowienia się nad swoimi dotychczasowymi osiągnięciami. Być może nadszedł czas na zasłużony odpoczynek? Ideologia hygge może okazać się pomocna w znalezieniu odpowiedzi na to pytanie.

 

Nów Księżyca w listopadzie 2022: Waga

Księżyc w nowiu zmotywuje cię do zrozumienia własnego umysłu. Staniesz się lingwistą, choć nie w tym tradycyjnym znaczeniu. Poznawanie języka swojego ciała i swoich myśli przyniesie Ci korzyści na następne lata, więc zadbaj o edukację w tej dziedzinie.

Nie zrażaj się jednak, gdy nic nie usłyszysz. Pamiętaj, że cisza ma moc. Zachowaj spokój, a przekonasz się, że jesteś bystrzejszy niż mogło Ci się do tej pory wydawać.

Nów Księżyca w listopadzie 2022: Skorpion

Złe doświadczenia zbudowały w Tobie przekonanie, że pewnych rzeczy po prostu nie jesteś w stanie zaakceptować. To dobry znak. Wziąłeś życie we własne ręce.

Uszanuj swoje uczucia i zamknij drzwi do tej relacji, które wydają Ci się podejrzane. Zrób to, nawet jeśli rozpoczęcie nowego rozdziału początkowo będzie wydawać się bolesne.

 

Nów Księżyca w listopadzie 2022: Strzelec

Nowy rok to nowy Ty. Jasne, że nie ma sposobu na odrzucenie wszystkich dotychczasowych doświadczeń życia, ale nów Księżyca przechodzi właśnie przez Twój znak zodiaku!

Najbliższe dni zapoczątkują zmianę, którą pokochasz – ale samo nic się nie zrobi. Nowe początki wymagają większego zrozumienia emocji. Naucz się ich i bądź dumy z wiedzy, którą uda Ci się posiąść.

Nów Księżyca w listopadzie 2022: Koziorożec

Joga, cardio, medytacja, sauna – jednym słowem: relaks. Ten nów to świetny czas na małe wakacje i doskonała okazja do spróbowania czegoś nowego.

Wyjazd w miejsce, w którym nigdy wcześniej nie byłeś i poznawanie nowych kultur poszerzy Twój umysł i napełni go pełną satysfakcją. Karmienie duszy podczas nowiu w Strzelcu pomoże ci ułożyć plany na przyszłość. Być może dzięki nowym doświadczeniom staną się zupełnie inne niż dotychczas?

Nów Księżyca w listopadzie 2022: Wodnik

Księżyc w nowiu poszerza twój krąg społeczny poprzez przypadkowe wydarzenia i niezaplanowane spotkania. Nowe znajomości namieszają w twoim dotychczasowym życiu, ale wyjdzie Ci to na dobre. Czasami nieznane punkty widzenia okazują się drogocenne.

Pamiętaj jednak, że nie jesteś robotem i masz ograniczoną baterię społecznościową. Strzelec namawia cię do odrobiny odpoczynku. Pozwól sobie na niego – najlepiej w samotności.


Nów Księżyca w listopadzie 2022: Ryby

Księżyc w nowiu to czas, w którym możesz bawić się w adwokata diabła i rzucać wyzwanie swoim współpracownikom — oczywiście z szacunkiem.

Okazuje się, że miejsce pracy nie daje możliwości rozwoju, gdy wszyscy są ze sobą zgodni. Wywołaj dyskusję, nie bój się mówić o niesprawiedliwościach i w inteligentny sposób rozmawiaj na temat ignorancji społecznej. Bądź odważny!