"Tu Las Tam Woda" - luksusowa inwestycja na Mazurach

Biuro Boris Kudlička with Partners przygotowało projekt wyjątkowej inwestycji, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. "Tu Las Tam woda" powstaje w sercu malowniczych Mazur nad jeziorem Dąbrowa Wielka i jest czymś znacznie więcej niż tylko domkami letniskowymi.

Reklama

Własny port z możliwością cumowania łódek, recepcja, plaża, spa, amfiteatr, kino plenerowe, szklarnia, siłownia, sala konferencyjna, podgrzewany basen zewnętrzny czy stacja do ładowania samochodów elektrycznych - to udogodnienia, które sprawiają, że zapragniesz pozostać w tym miejscu na zawsze. 

Tu Las Tam Woda w Kalbarni daje nieograniczone możliwości / fot. Boris Kudlička with Partners materiały prasowe Tu Las Tam Woda w Kalbarni daje nieograniczone możliwości / fot. Boris Kudlička with Partners materiały prasowe

Luksusowe wakacje na Mazurach - nowa jakość relaksu

"Tu Las Tam Woda" powstaje w niewielkiej mazurskiej miejscowości Kalbarnia i daje nieograniczone możliwości wypoczynku premium. Designerskie drewniane domki wybudowane będą na skraju sosnowego lasu nad brzegiem jeziora i mogą stać się naszym drugim domem albo wakacyjnym azylem.

Architekci z pracowni Boris Kudlička with Partners zadbali o to, aby przyjeżdżając do Kalbarni można było odpocząć od zgiełku miasta, spędzić czas z przyjaciółmi i podziwiać najpiękniejsze zachody słońca z prywatnego tarasu czy wspólnego pomostu. Wyjątkowa lokalizacja pozwala korzystać z długich spacerów i wycieczek rowerowych po okolicznych Wzgórzach Dylewskich.

- To miejsce jest zarówno niewypowiedzianie luksusowe, jak i pełne niewymuszonego luzu - opisuje cały koncept deweloper w informacji prasowej.

Boris Kudlička with Partners w perfekcyjny sposób połączyli swój wyrafinowany charakter projektów z typowym mazurskim klimatem slow life.

Tu Las Tam Woda - nowa inwestycja na Mazurach / Boris Kudlicka with Partners Tu Las Tam Woda - nowa inwestycja na Mazurach / Boris Kudlicka with Partners

 

Wakacje na Mazurach - urlop w designerskich ekologicznych domach

Domy zachwycają swoim designem. Nowoczesna bryła w połączeniu z klasycznym drewnem daje niepowtarzalny efekt. Ogromne przeszklenia sprawiają, że do środka będzie wpadać mnóstwo światła.

Realizacja inwestycji zaplanowana jest z maksymalnym poszanowaniem środowiska naturalnego. Wykorzystane są tutaj naturalne materiały i energooszczędne rozwiązania.  

- Naturalne materiały pojawiają się nie tylko we wnętrzach oraz na elewacji, ale przede wszystkim wykorzystane są w konstrukcji budynku, a standardowe materiały izolacyjne zostały zastąpione naturalną wełną drzewną - czytamy w informacji prasowej.

Tu Las Tam Woda - nowa inwestycja na Mazurach / Boris Kudlicka with Partners Tu Las Tam Woda - nowa inwestycja na Mazurach / Boris Kudlicka with Partners

W ofercie są 4 typy domów o metrażu od 79 mkw. do 107 mkw., położonych na posesjach o wielkości od 1000 do 2000 mkw. Każdy z domów można dodatkowo spersonalizować, wybierając wariant aranżacji wnętrz i wersję z sauną, kominkiem, jacuzzi, żaluzjami zewnętrznymi lub markizami. Ich ceny zaczynają się od 1 134 000 zł netto.

Co ciekawe, koncept zakłada także możliwość czerpania zysku z wynajmu. Właściciel może skorzystać z 10-letniej umowy najmu, która obejmuje pomoc doświadczonego operatora zajmującego się marketingiem i obłożeniem. Gospodarz, kiedy tylko chce, odpoczywa nad brzegiem jeziora, a przez resztę czasu czerpie 70 proc. zysku rocznego wynajmu.

Budowa już się rozpoczęła. W pierwszym etapie ma powstać 36 domów, a w drugim - 14. Na razie nie jest znana data zakończenia inwestycji.

Zobacz więcej zdjęć z inwestycji w naszej galerii!