LIPIEC 2022: Nów Księżyca w znaku Lwa

Najbardziej kulminacyjne momenty cyklu księżycowego mają miejsce w dwóch różnych momentach: pełni i nowiu Księżyca. Podczas gdy to pierwsze zjawisko jest intensywne, drugie jawi się jako o wiele bardziej subtelne - okazuje się jednak, że ma o wiele większy wpływ na ludzkie życie, niż mogłoby się wydawać.

Reklama

Lipcowy nów Księżyca będzie miał miejsce dokładnie 28 lipca 2022 o godzinie 20:55. Zjawisko to oświetli to, co w nas najbardziej wyjątkowe. W tym dniu powinniśmy pozwolić sobie na uwagę innych, cieszyć się ich zainteresowaniem i zachwytem.

Zdaniem astrologów jednak cztery znaki zodiaku przeżyją to zjawisko o wiele mocniej – które?

Horoskop na nów Księżyca w lipcu 2022: 4 kluczowe znaki zodiaku

Byk

Nów Księżyca oświetli wszystko, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami, z dala od wścibskich oczu. Dotknie naszych spraw osobistych i „domowych” – wszystkiego, co kojarzy się z bezpieczeństwem, miłością i spokojem. Wbrew pozorom jednak nie będzie niczym negatywnym. Zachęci jedynie do porządku.

Postaraj się spędzić ten czas na uporządkowywaniu spraw osobistych – choć być może wystarczy jedynie posprzątać mieszkanie? Słuchaj swojego serca, a z pewnością będziesz wiedzieć, co zrobić, by życie stało się o wiele lepsze i o wiele bardziej przyjazne.

Lew

Osoby urodzone pod znakiem Lwa uwielbiają być w centrum uwagi – nawet jeśli z reguły są nieśmiałe. Chodzi przede wszystkim o zainteresowanie otoczenia, skupione często jedynie na powszechnej sympatii.

Podczas nowiu spójrz w lustro i postaraj się zobaczyć w sobie coś, czego dotąd nie zauważyłeś. Postaraj się poświęcać czas sprawom, które będą w zgodzie z tym, jaki jesteś, lub z tym, jaki chciałbyś być. Być może zmieniłeś się o wiele bardziej, niż mogłoby się wydawać? Czas otworzyć oczy na zupełnie nowe życie – lub nową perspektywę.

Skorpion

W ostatnim czasie osoby urodzone pod znakiem Skorpiona cieszyły się ogromną uwagą otoczenia. Nów Księżyca przedłuży tę passę, choć w nieco mniej oczywisty sposób.

Przygotuj się na wielkie wyzwania w swojej dotychczasowej karierze. Niektóre z nich będą wydawały się trudne i znacznie przewyższające kompetencje, ale nie bój się podjąć próby. Jeśli efekt finalny okaże się strzałem w dziesiątkę, możesz liczyć na prawdziwy wieniec laurowy – dotrzesz na szczyt o wiele szybciej, niż się spodziewałeś.

Wodnik

Nadchodzący nów Księżyca okaże się kluczowy w relacjach osobistych wszystkich Wodników. Stworzy nową definicję dawania i brania, skupioną przede wszystkim na drugim człowieku. To doświadczenie odciśnie piętno na przyszłości, stawiając ją w świetle wielkich przyjaźni na całe życie.

Przyjrzyj się więc bliżej swoim relacjom z innymi. Postaraj się zweryfikować, które z nich są ci szczególnie drogie i poświęć im jak najwięcej czasu. Dzięki temu zyskasz niesamowite wsparcie na całe życie!