Kraków. Luksusowy H15 Luxury Palace na liście "Fodor’s Finest Hotels 2022"

H15 Luxury Palace zarządzany przez ogólnopolską grupę Dobry Hotel znalazł się na liście 15 najciekawszych hoteli wypoczynkowych w Europie. To jedyny obiekt w Polsce, który został wyróżniony w zestawieniu Fodor’s Finest Hotels 2022.

Reklama

Organizatorzy zestawienia „101 Najbardziej Niesamowitych Hoteli na Świecie”, wybierając hotele, brali pod uwagę nie tylko jakość oferowanych usług, ale też podwyższone kryteria bezpieczeństwa, które po wybuchu pandemii koronawirusa stały się istotnym czynnikiem bezpiecznej podróży.


- To ogromne wyróżnienie zarówno dla H15 Luxury Palace, jak również dla całego Dobrego Hotelu. Znalezienie się w zestawieniu opracowanym przez jeden z najbardziej uznanych tytułów podróżniczych na świecie jest dla nas źródłem nieprawdopodobnej satysfakcji. Potwierdza to, że ciężka praca włożona w rozwój naszej firmy – zwłaszcza w tym, trudnym dla całej branży, okresie pandemii – naprawdę się opłaca. Zauważamy to także w odczuciach odwiedzających nasze obiekty Gości – mówi Daniel Łukaszewicz, Dyrektor Zarządzający w grupie Dobry Hotel.

Luksusowy hotel, zabytkowe wnętrza i ducha dawnego Krakowa

H15 Luxury Palace to wyjątkowe miejsce na hotelowej mapie Krakowa, ale też całego kraju. Luksusowy pięciogwiazdkowy hotel powstał na miejscu pałacu rodziny Lubomirskich, łącząc w swoich wnętrzach nowoczesny design ze śladami imponującej przeszłości.

Hotel składa się z kilku połączonych ze sobą budynków, a goście H15 Luxury Palace mogą korzystać z 70 pokoi, basenu oraz strefy SPA, restauracji praz bistro The Hours. W najbardziej historycznej części hotelu znajdują się apartamenty i pokoje mierzące ponad 4,5 wysokości, a na ścianach i sufitach znajdują się oryginalne sztukateria i zdobienia z czasów, gdy miejsce to było szlacheckim pałacem.