Według astrologów między 1 a 2 marca 2023 roku zbliżenie Wenus i Jowisza może przynieść naprawdę owocne wydarzenia w Twoim życiu. Koniunkcja tych dwóch najjaśniejszych planet wygeneruje dobroczynną energię, której nie możesz przegapić.

Reklama

Marcowa koniunkcja planet: Jowisz i Wenus blisko siebie 

Jowisz to planeta obfitości. To ona odpowiedzialna jest za poszerzanie naszej świadomości, otwieranie serca, duszy i umysłu. Sprzyja zatem samorozwojowi, ale również pozwala dostrzec to, czego do tej pory nie widzieliśmy.

Wenus to z kolei planeta piękna, miłości, wartości życiowych ale również pieniędzy. Sprzyja wzmacnianiu relacji międzyludzkich, dostrzeganiu i wyrażaniu miłości. Wpływa również na nasze wewnętrzne piękno i podejmowanie decyzji finansowych. 

Spotkanie tych dwóch planet nie może zatem przynieść niczego złego. Wręcz przeciwnie. Aby dobrze wykorzystać wspólną energię Wenus i Jowisza musisz zacząć działać.

 

Koniunkcja Wenus i Jowisza – jak wykorzystać dobroczynną energię? Horoskop

To idealna pora aby spędzić ten czas towarzysko. Jest wielce prawdopodobne, że będzie to jedno z lepszych spotkań z Twoimi znajomymi od dłuższego czasu. To wszystko za sprawą dobrej energii, która udzieli się każdemu.

To też dobry czas na zadbanie o finanse. Inwestycje w dobra luksusowe, papiery wartościowe, czy drogocenne przedmioty mogą niebawem przynieść ogromne zyski. Możesz spróbować też swoich sił na loterii. Kto wie, może to Ty tym razem trafisz szóstkę!

Jeśli natomiast masz rozterki sercowe, to świetna okazja, aby wyznać drugiej osobie swoje uczucia. Natomiast jeśli dopiero szukasz miłości, dobrym pomysłem będzie zainstalowanie aplikacji randkowej  – możesz być miło zaskoczony tym, co Cię tam spotka. Aby dopomóc szczęściu w okresie koniunkcji Wenus i Jowisza, zapal świece – przyniesie to pomyślność.

 

Spotkanie Wenus i Jowisza na niebie to również odpowiedni czas aby skupić na sobie i swoich potrzebach. Zadbaj o swoją urodę, oddaj się medytacji, zrelaksuj się i daj sobie odpocząć.

Pamiętaj również o tym, żeby być wdzięcznym za to co dostajesz od losu. Weź kartkę, długopis i wypisz wszystkie dobre rzeczy, za które podziękujesz otaczającego Cię światu – im bardziej będziesz wdzięczny za to, co już masz, tym bardziej los Cię wynagrodzi.

 

Spodobał Ci się Well.pl? Zapraszamy na nasze konto na Instagramie: