W ostatnim czasie Justin Bieber wydaje się być niezwykle otwarty na najróżniejsze współprace. Niedawno słyszeliśmy o jego kontrakcie z Balenciagą i Timem Hortonsem. Teraz przyszedł czas na coś zupełnie nowego.

Reklama

Justin Bieber i skutery Vespa

Z czym kojarzą się projekty Vespy? Luksus, elegancja, gracja – wymieniać można długo, ale każde określenie będzie nawiązywało do ponadczasowej klasyki. Tymczasem włoski producent skuterów Vespa postanowił odmłodzić swoją markę i zdecydował się na podpisanie kontraktu z Justinem Bieberem. Zaskoczeni?

- Moi fani wiedzą, jak bardzo kocham sport; skateboarding, hokej, koszykówkę, BMX. Zawsze ciągnęło mnie do tej mieszanki gracji, stylu i szybkości. Jestem podekscytowany, że mogę być częścią  włoskiego projektu Vespy – powiedział Justin Bieber dla Piaggio.

Justin Bieber podpisał kontrakt z Vespą / materiały prasowe Justin Bieber podpisał kontrakt z Vespą / materiały prasowe

Miłość do sportu od lat towarzyszy Justinowi Bieberowi. Celebryta wielokrotnie podkreślał, jak wielką rolę ogrywa w jego życiu.

Jak może wyglądać jego pomysł na światowej klasy skutery? Projektanci spekulują nad możliwością dodania motywów Draw House – modowej marki Justina – co stanowiłoby odbicie jego współpracy z marką Crocs.

Więcej szczegółów dotyczących współpracy Justina Biebera i Vespy zostanie ujawnione już w lutym 2022 roku.