Wrzesień 2022: Pełnia Księżyca Żniwiarzy - kiedy?

Pełnia Księżyca pojawi się na niebie już 10 września 2022 roku o godzinie 11:58. Określana jest mianem Księżyca Żniwiarzy, ponieważ dawniej jego wyjątkowa moc pozwalała rolnikom pracować dłużej niż zazwyczaj.

Reklama

Zdaniem astrologów ta cecha może okazać się kluczowa w kwestii znaków zodiaku. Nasz umysł będzie pracował dłużej i ciężej, co nie zawsze będzie dla nas łaskawe. Jak zatem przygotować się na wrześniową pełnię? 

Horoskop na wrześniową pełnię Księżyca

Przedstawiamy horoskop, który może okazać się najlepszą wskazówką na to, czym kierować się, gdy Księżyc osiągnie swój szczyt.

Horoskop na wrzesień: Baran

Osoby urodzone pod znakiem Barana mogą napotkać pewne przeszkody w komunikacji z najbliższymi. Stare nieporozumienia pojawią się ponownie i tym razem będą wymagały podjęcia szerszej dyskusji.

Zachowaj szczególną ostrożność przy podejmowaniu impulsywnych decyzji. Wrześniowa pełnia może wzmocnić wszelkie nieporozumienia, dlatego będą wydawać się znacznie poważniejsze, niż są w rzeczywistości. Daj sobie czas na przemyślenie swoich wewnętrznych potrzeb i pragnień.

Horoskop na wrzesień: Byk

Zodiakalne Byki dostaną od pełni czas na regenerację. Wakacje dobiegły co prawda końca, ale psychika wymaga znacznie większej pielęgnacji niż tygodniowy pobyt nad morzem.

Postaraj się nie planować nic, co wymagałoby ogromnego zaangażowania z twojej strony.  Zamiast tego daj sobie dodatkowy czas na przejrzenie  harmonogramu i spraw, by bardziej sprzyjał zmianom, które miały miejsce w twoim życiu. Czasami produktywność oznacza jedynie dbanie o to, co masz tu i teraz.

Horoskop na wrzesień: Bliźnięta

Niezależnie od tego, czy zmagasz się z blokadą twórczą, czy też starasz się przywrócić równowagę w pracy i życiu osobistym, wrześniowa pełnia zmotywuje cię do ustalania granic. To dobry czas na to, aby znieść ograniczenia i wykazać się kreatywnością w równoważeniu swojego życia. 

Stwórz w swojej przestrzeni miejsce dla innych, postaraj się poświęcić im więcej uwagi i skup się na tym, co do ciebie mówią. Czasami najlepsze rady wychodzą z niezobowiązującej rozmowy. Pozwól im wybrzmieć.

Horoskop na wrzesień: Rak

Osoby urodzone pod znakiem Raka aktywują w sobie tryb odkrywcy. Pełnia pomoże ci określić perspektywę na swoje życie, więc nie bój się emocji, które do tej pory były ukryte. Niech księżyc w pełni zainspiruje Cię do poszerzenia wiedzy, podążania za ciekawością i otwarcia się na nowe doświadczenia.

Pewne rzeczy w życiu muszą dobiegnąć końca, aby rozpoczęły się nowe. Postaraj się nie zatrzymywać czasu i pozwól sobie na to, by pozostawić pewien etap za sobą.

Horoskop na wrzesień: Lew

Zodiakalne Lwy dostaną okazję do zastanowienia się nad swoimi ostatnimi wyborami, przyjrzenia się sytuacji finansowej i podsumowania życia towarzyskiego. To także szansa na załagodzenie wszelkich drobnych interpersonalnych dramatów, które mogły pojawić się podczas wakacji.

Wykorzystaj swoją energię na uporządkowanie kalendarza. Zrób wszystko, co pomoże ci wkroczyć w jesień z nową, lepszą perspektywą na przyszłość.

Horoskop na wrzesień: Panna

Panny będą musiały zastanowić się nad tym, na co wydają pieniądze. Może okazać się, że dotychczasowe inwestycje mają pewne niepożądane, ukryte ciągi. Należy zatem załagodzić sytuację najszybciej, jak to możliwe.

Dodatkowo,dynamika relacji i kwestie poczucia własnej wartości mogą zostać poddane rzetelnemu przeglądowi. Daj sobie trochę miejsca na zbadanie myśli o romansach,  własnej tożsamości i swoich wartościach. Upewnij się, że twoje działania zgodne z tym, czego pragniesz.

Horoskop na wrzesień: Waga

Zodiakalne Wagi w końcu znajdą czas na to, by zająć się sobą. To dobry moment, aby przejrzeć, jak wchodzisz w interakcje ze światem.

Twoja podświadomość ma teraz wiele do powiedzenia, nawet jeśli wiadomości, które przekazuje, wydają się niejasne. Pozwól sobie na więcej samotności. Być może dowiesz się o sobie więcej, niż mógłbyś przypuszczać.

Horoskop na wrzesień: Skorpion

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona dały sobie ostatnio trochę więcej luzu. Jeśli odkładałeś swoje obowiązki na rzecz prostych przyjemności, pełnia księżyca pomoże ci ponownie osiągnąć stabilność.

Jednocześnie jednak jest to czas na odkrywanie talentów lub hobby. Ich kreatywne wibracje będą ci teraz bardzo potrzebne. Być może staną się początkiem zupełnie nowej drogi życiowej?

Horoskop na wrzesień: Strzelec

Pełnia Księżyca zmotywuje Strzelców do ustalenia granic i zrozumienia różnicy pomiędzy przyjaźnią a relacją zawodową. Możesz zauważyć zmianę nastawienia do swoich współpracowników.

To świetna okazja do nawiązania więzi w zespole, ale powinieneś być ostrożny - nie wszyscy zasługują na twoje zaufanie.

Horoskop na wrzesień: Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca mogą poczuć ochotę na stworzenie nowego biznesplanu. Niekoniecznie oznacza to zmianę kariery, ale może okazać się pomocne przy priorytetyzacji pracy i życia prywatnego. Poświęć trochę czasu na zidentyfikowanie braku równowagi pomiędzy tymi dwoma aspektami.

Pełnia Księżyca to także świetna okazja, aby kontynuować realizację swoich długoterminowych wizji, o ile przypomnisz sobie, że musisz działać metodycznie i przeanalizować wszystkie aspekty bardzo drobiazgowo.

Horoskop na wrzesień: Wodnik

Wrzesień wzbudzi w Wodnikach tęsknotę za wakacjami, jednak zamiast planowania kolejnego urlopu, wykorzystaj swoją energię do lepszego poznania osób, którymi się otaczasz.

Warto także odezwać się do swoich starych przyjaciół. Nikt lepiej niż oni nie podważą twoich przekonań, które zawężają perspektywy na przyszłość. Otwórz swój umysł na zmiany i pozwól im rozkwitnąć tak, by przyszłe wakacje były jedynie formalnością.

Horoskop na wrzesień: Ryby

Ryby staną przed wielkim wyzwaniem. Wszystko wskazuje na to, że pełnia stanie się motywacją do wyjawienia sekretów i ukrytych ran. Nadejdzie czas na uświadomienie sobie, że każdy z nas ma w życiu groszy czas i nie należy wstydzić się jego efektów.

Postaraj się wyjaśnić wszystkie nieporozumienia z przyjaciółmi - niezależnie od tego, czy była to przyjazna pożyczka, która nigdy nie została spłacona, czy obietnica, która została złamana. Nie bój się stawić czoła prawdzie. Tylko ona jest kluczem do przetrwania wszelkich relacji.