Rok 2023 ma wibrację liczby Siedem. W numerologii znaczenie liczby zwykle wywodzi się z sumy cyfr dodawanych do siebie, aż do uzyskania pojedynczej cyfry. W przypadku roku 2023 jest to 2+0+2+3, co równa się 7. W rezultacie 7 jest uważana za uniwersalną liczbę roku 2023 i odzwierciedla jego energię.

Reklama

Horoskop na 2023 – numerologia 

Astrologowie przewidują, że numerologiczny rok 2023 będzie podatny na wstrząsy i zmiany. Dlatego będzie to czas poszukiwania głębszego sensu. Siódemka będzie miała też istotny wpływ na wydarzenia tego roku, ze względu na powiązania z planetą Ketu w astrologii wedyjskiej – „planetą cienia”, obecnie uważaną za synonim południowego węzła Księżyca – oraz Neptunem w astrologii zachodniej. Obie planety są głęboko związane z duchowym oświeceniem i intuicją.

Siódemka sprawi, że spojrzymy na świat z dystansem, a decyzje będziemy podejmować ze spokojem i rozsądkiem. Będzie to również czas sprzyjający zdobywaniu wiedzy i poznawaniu swoich możliwości. Wielu z nas zatraci się w nauce, różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Nasza uwaga skoncentruje się na poszukiwaniu głębszego sensu, dlatego tematy religii, polityki czy ekologii staną się niezwykle ważne.

 

2023 to numerologiczna siódemka

Wibracja siódemki sprawi, że numerologiczny rok 2023 przyniesie wiele radości z bycia razem. W związkach skupimy się na pogłębianiu naszej więzi, a single znajdą okazję do tego (przecinek) aby w końcu poznać drugą połówkę. Będzie to również rok dbania o relacje rodzinne i przyjacielskie.

Kiedy rozpoczyna się numerologiczny rok 2023?

Numerologiczny rok 2023 już trwa. Nowy rok zaczyna się wraz z pierwszym wrześniowym nowiem Księżyca. Ten nów w znaku Wagi miał miejsce 25 września 2022. Ale są numerolodzy, którzy początek roku numerologicznego liczą od pierwszego nowiu jesieni, czyli od 23 września 2022.