GDAŃSK: Szef kuchni Joan Roca gotuje w restauracji „ARCO by Paco Parez”

Jak informuje restauracja „ARCO by Paco Parez” w Gdańsku, już 27 stycznia 2023 roku o godzinie 18:00 jej goście będą mieli okazję skosztować dań przygotowanych przez Joana Roca, jednego z najwybitniejszych szefów kuchni na świecie. W tym wypadku „niebo w gębie” nie będzie wyłącznie zwykłym powiedzeniem, bo lokal znajduje się 140 metrów nad ziemią!

Reklama

Każdy miłośnik luksusowej kuchni z pewnością kojarzy Joana Roca przede wszystkim jako szefa kuchni hiszpańskiej restauracji „El Celler de Can Roca”, która dwukrotnie została uznana przez krytyków za najlepszą restaurację na świecie - nie mówiąc już o tym, że udało mu się zdobyć aż trzy wyróżnienia Przewodnika Michelin.

Teraz mistrz smaków pojawi się w gdańskiej restauracji „ARCO by Paco Parez”, gdzie wraz z jej właścicielem - Paco Parezem - przygotuje niezwykłe menu dla wszystkich, którzy zdecydują się zanurzyć w jego słynnym kulinarnym eklektyzmie.

- Szef Joan Roca stworzy niepowtarzalny spektakl kulinarny, tym samym otwierając przed nami drzwi do niezwykle fascynującego świata fine dining’u – czytamy na Facebooku „ARCO by Paco Parez”.


Ile kosztuje luksusowa kolacja w Gdańsku?

Pojawienie się Joana Roca w Gdańsku to z pewnością wielka gratka dla wszystkich koneserów smaków. Jeśli chcielibyście wziąć udział w przygotowanej przez niego kolacji, będziecie musieli dokonać specjalnej rezerwacji. 

Koszt wydarzenia dla jednej osoby wynosi 2450 złotych. W cenie tej zawarte jest autorskie menu Szefów Kuchni oraz pairing wina.

Wspomnimy tylko, że restauracja „ARCO by Paco Parez” znajduje się na 33. piętrze Olivia Star, czyli najwyższego budynku w północnej Polsce. Będzie to zatem iście niebiańska uczta, której nie możecie przegapić!