Linie Emirates inwestują w luksus pasażerów

Podczas gdy branża lotnicza w bardzo radykalny sposób reaguje na kryzys poprzez ogromne cięcia kosztów, linie Emirates inwestują dwa miliardy dolarów w… wygodę swoich pasażerów. Już wkrótce ich klienci pierwszej klasy będą latać w prawdziwym, podniebnym luksusie.

Reklama

Ogromny nakład finansowy, wielki plan modernizacji i potężna mobilizacja – ponad 120 samolotów linii lotniczych Emirates już wkrótce ewoluują w latający luksus. Warto zaznaczyć przy tym, że firma już dziś uważana jest za jedną z najlepszych w branży. Skąd zatem pomysł na tak wielkie i kosztowne zmiany?

- Linie Emiartes idą pod prąd, inwestując w wygodę pasażerów. Podczas pandemii kontynuowaliśmy wprowadzanie nowych usług i inicjatyw, aby zapewnić naszym klientom pewność i łatwość podróżowania. Pojawiły się innowacje cyfrowe mające na celu poprawę doświadczeń orientacji w terenie, ponadto właśnie wdrażamy serię intensywnych programów, aby wznieść jakość Emirates na najwyższy poziom – mówił w oświadczeniu Sir Tim Clark, prezes Emirates Airline.

Czego będą dotyczyć wspomniane ulepszenia linii Emirates?

Pierwsza klasa Emirates: perski kawior, kino i królewskie wnętrza

Nowa jakość Emiarates będzie widoczna przede wszystkim dla pasażerów pierwszej klasy.

Linie lotnicze Emirates Linie lotnicze Emirates

Ulepszenia obejmą nowe menu, które zostało zaprojektowane przez wyspecjalizowany zespół kucharzy. Pojawią się w nim m.in. alternatywy wegańskie, Dom Perignon oraz nielimitowana ilość perskiego kawioru w ramach usługi „dine on demand”.

Linie lotnicze Emirates Linie lotnicze Emirates

Oprócz tego pasażerowie będą mieli do dyspozycji także filmowe rarytasy w formie pięciu tysięcy kanałów systemu rozrywkowego Emirates. W ofercie znajdziemy także samolotowe mini spa.

Linie lotnicze Emirates Linie lotnicze Emirates

Okazuje się jednak, że powyższe ulepszenia są jedynie dodatkiem do iście królewskich, zmodernizowanych wnętrz. Kabiny pasażerów zostaną wyposażone w ultra wygodne, tapicerowane fotele écru oraz szereg detali, dzięki którym podróż liniami będzie jeszcze bardziej przyjemna!