PORTUGALIA, HISZPANIA: Tester win poszukiwany! 

200 funtów – taka jest dzienna stawka dla VINTERNA – osoby, która stanie się królikiem doświadczalnym w pewnym nietypowym doświadczeniu. O co chodzi? Już wyjaśniamy!

Reklama

Jeden z brytyjskich sprzedawców wina – Majestic Selections – chce sprawdzić, czy na smak wina wpływa otoczenie, w którym je pijesz. W związku z tym na swojej stronie internetowej ogłosił, że poszukuje obecnie VINTERNA - osoby, która na trzy dni pojechałaby do Portugalii lub Hiszpanii i kosztowałaby wino dostępne w jego sklepie. Następnie ta sama osoba degustować ma te same wina, ale w domowych warunkach. Cały eksperyment ma potrwać kilka dni, a za każdy dzień eksperymentu właściciel Majestic Selections zamierza płacić VINTERNOWI 200 funtów. Pomysłodawca zapewnia dodatkowo przelot samolotem w obie strony, zakwaterowanie i wyżywienie.

- Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w degustacji – wystarczy otwarty umysł, paszport i zamiłowanie do pięknych butelek – piszą organizatorzy.

- Oprócz degustacji wina i cieszenia się letnim, wakacyjnym słońcem, wybrany początkujący degustator win będzie również zaproszony na wizytę do kilku pięknych winnic związanych z naszym klubem wina – piszą dalej przedstawiciele Wine Club.

Czy wino smakuje lepiej na wakacjach? 

Jesteś zainteresowany zdobyciem posady VINTERNA? Niestety, testerem może zostać jedynie mieszkaniec Wielkiej Brytanii. Jeśli jednak mieszkasz na Wyspach, nic nie stoi na przeszkodzie! Wystarczy złożyć aplikację do 19 sierpnia 2022 roku na stronie Majestic Selections i uzasadnić, dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać królikiem doświadczalnym.

Jaki będzie wynik tego ciekawego eksperymentu? Cóż, to przecież oczywiste, że wino smakuje lepiej na wakacjach, w otoczeniu winnic, lazurowego morza i południowego słońca! Niezależnie od tego, pomysł na eksperyment z VINTERNEM to mistrzostwo marketingu!