Rajska wyspa Nicolasa Cage’a na sprzedaż

Po burzliwej historii spłacania bardzo rozległych długów Nicolas Cage powoli wychodzi na prostą. Jednak pomimo sprzedaży przeszło piętnastu luksusowych nieruchomości nagrodzony Oscarem aktor wciąż wyczekuje na kupca swojej rajskiej wyspy na Bahamach.

Reklama

Leaf Cay trafiła w ręce Nicolasa Cage’a już 2006 roku. Podobno aktor zapłacił za nią wówczas 3 miliony dolarów i jak się okazuje, wyspa stała się całkiem dobrą inwestycją. Dziś trafia na rynek za ponad dwukrotność ceny - 7,5 miliona dolarów – choć wciąż stwarza wiele możliwości dla przedsiębiorców.

 

Leaf Cay na Bahamach – raj dla przedsiębiorców?

Jak podaje Rob Report, podobno Leaf Cay jest wciąż niezagospodarowana, a w zasadzie stanowi absolutne pustkowie - mimo że posiada trzy nieskazitelnie czyste plaże!

Christie's International Real Estate Christie's International Real Estate

 

Według oferty, która znajduje się w posiadaniu Christie's International Real Estate, istnieje "pełna zgoda na rozwój”. Nowi nabywcy dostaną możliwość na stworzenie nowej przestrzeni z pięcioma domkami, budynkami pomocniczymi i przystanią jachtową.

- Leaf Cay to ostatnia wielka okazja kupna prywatnej wyspy w rozsądnej cenie. Nazwalibyśmy tę sprzedaż fee simple z tytułem własności tak krystalicznie czystym, jak piękne wody, które otaczają wyspę – czytamy na stronie Christie's.

Co więcej, wyspa położona jest w świetnej lokalizacji. Otacza ją 365 zatok oraz wysp, które już teraz pracują nad swoim luksusowym obliczem, np. pobliska Bock Cay właśnie przeistacza się w ekskluzywny kurort

Kuszące?