Aston Martin ponownie wraca nad Wisłę. Po dwóch latach nieobecności marka na nowo pojawi się w Warszawie – tym razem w mieszczącym się na Krakowskim Przedmieściu hotelu Raffles Europejski. Stołeczny salon brytyjskiego producenta luksusowych samochodów będzie jedynym w całym kraju.

Reklama

Aston Martin w Europejskim? Lepszej lokalizacji dla ikony motoryzacji nie moglibyśmy sobie wymarzyć. Piękna architektura, wspaniali sąsiedzi, samo serce stolicy. Jestem przekonany, że obecność Astona Martina w tym miejscu dodatkowo podniesie prestiż Krakowskiego Przedmieścia jako jednej z najważniejszych europejskich ulic – powiedział Piotr Fus, współwłaściciel Auto Fus Group, warszawskiego dealera luksusowych aut.

Aston Martin DBX/fot. mat. pras. Aston Martin DBX/fot. mat. pras.

Aktualnie w showroomie znajdują się dwa samochody Astona Martina – SUV DBX oraz Vantage F1 Edition. Podziw może budzić zwłaszcza ten drugi, ponieważ dokładnie takie samo auto towarzyszyło kierowcom Formuły 1 jako samochód bezpieczeństwa.

 

Luksusowy hub w centrum stolicy

Równolegle z salonem Astona Martina w Europejski Boutiques otworzył się salon krawiectwa męskiego Tailor's Club. Firma z ponad 10-letnią tradycją oferuje szytą na miarę i personalizowaną odzież męską, obuwie, galanterię, akcesoria i wyroby kosmetyczne.

Wnętrze salonu Tailor's Club/fot. mat. pras. Wnętrze salonu Tailor's Club/fot. mat. pras.

Poza tym w obrębie hotelu funkcjonuje już strefa butikowa, w której znajdują się także jedyne w Polsce salony marek Hermès oraz Brunello Cucinelli, a poza tym flagowy salon W.KRUK, oferujący biżuterię oraz zegarki marek takich jak Patek Philippe, Rolex, Cartier czy Jaeger-LeCoultre.

Tuż obok Europejskiego, w budynku Metropolitan, znajdują się także butiki Diora, Valentino, Celine, Toma Forda i Prady, a także Hermitage Boutique z biżuterią i zegarkami marek Audemars Piguet i Bulgari, które razem z luksusowym sklepem Moliera 2 tworzą warszawskie zagłębie luksusu.

W Europejskim stale rozszerzamy i urozmaicamy mix marek luksusowych przyczyniając się tym samym do podnoszenia poziomu atrakcyjności i zyskiwania na prestiżu przez całą okolicę. Wkrótce spodziewamy się debiutów kolejnych marek luksusowych w Warszawie, bo popyt na produkty i usługi z tego sektora stale w Polsce rośnie – podsumowała Katarzyna Lemańska, dyrektor wynajmu i marketingu w spółce Europejski Property.