Mieszkanie Carrie Bradshaw na Airbnb

Carrie Bradshaw już lata temu zapisała się w historii popkultury. Bohaterka serialu „Seks w Wielkim Mieście” mówiła głosem wielu z nas. Była naszą fikcyjną przyjaciółką, z którą przeżywałyśmy wszystkie wzloty i upadki, a jej niewielkie mieszkanie z garderobą pełną luksusowych ciuchów i butów znamy jak własną kieszeń.

Reklama

Kto by pomyślał, że od emisji pierwszego odcinka serialu minęło już 23 lata? Czas zdecydowanie leci za szybko. Z okazji powstania kontynuacji hitowej produkcji, „And Just Like That…”, Sarah Jessica Parker i Airbnb udostępniają kawalerkę Carrie przy 64 Perry Street w Nowym Jorku. 

Od 8 listopada 2021 wszyscy fani serialu „Seks w Wielkim Mieście” będą mieli okazję na zarezerwowanie jednej nocy w legendarnym mieszkaniu Carrie Bradshaw. Co ciekawe, za sam pobyt zapłacą jedynie 23 dolary, analogicznie do liczby lat, które upłynęły od premiery pierwszego odcinka serii. Gospodynią całego zamieszania będzie nie kto inny, jak Sarah Jessica Parker:

- Airbnb odtworzyło mieszkanie Carrie, a ja współpracuję z nimi. Mamy nadzieje, że spodobają Wam się  jej pamiątki porozrzucane po pokojach. Sprawdźcie, co wisi w jej szafie, spróbujcie sił w pisaniu i koniecznie wypijcie Cosmo! - czytamy na Instagramie aktorki.

Nowojorskie mieszkanie Carrie Bradshaw do wynajęcia! / Airbnb Nowojorskie mieszkanie Carrie Bradshaw do wynajęcia! / Airbnb

 

Apartament z „Seksu w Wielkim Mieście” – jak wynająć?

Apartament będzie dostępny tylko od 12 do 13 listopada. Czego będziecie potrzebować? Przede wszystkim dużo szczęścia, bo sama rezerwacja uaktywni się 8 listopada od godziny 12:00 czasu lokalnego. Dla gości przewidziano spersonalizowane przywitanie zorganizowane przez samą Sarah Jessicę Parker, dostęp do wypełnionej po brzegi szafy Carrie Bradshaw, toast wzniesiony przy kultowym Cosmopolitanie oraz profesjonalną sesję zdjęciową w stylu "Seksu w wielkim mieście". 

„And Just Like That…” -  premiera kolejnej części „Seksu w Wielkim mieście” już wkrótce

Zdjęcia „And Just Like That…” ruszyły już wiosną 2021. Niestety w kontynuacji „Seksu w Wielkim Mieście” nie zobaczymy Kim Cattrall, czyli serialowej Samanthy Jones. Na szczęście nie zabraknie Carrie, Charlotte, Amandy, Mr Biga a nawet… samego Aidana Shawa!

Produkcja ujrzy światło dzienne już w grudniu 2021 roku na HBO Max. Niestety dokładna data wciąż pozostaje tajemnicą. Musimy jednak przyznać, że czekamy na nią z niecierpliwością.