Amber Heard nie stać na spłacenie Johnny’ego Deppa?

Głośny proces o zniesławienie Amber Heard przez Johhny’ego Deppa zakończył się na korzyść oskarżonego. Aktorka została zobowiązana do zapłaty swojemu byłemu partnerowi aż 10 milionów dolarów, choć – jak się okazuje - rozległe rozprawy sądowe zupełnie wykończyły jej finanse.

Reklama

Prawniczka Amber Heard - Elaine Charlson Bredehoft – wyznała, że jej klientka zamierza odwołać się od wyroku. Mimo wszystko zobowiązanie wobec Johnny’ego Deppa powinno być uiszczone. Fakt ten okazał się kłopotliwy, ponieważ aktorka nie ma dziś z czego zapłacić wyroku sądu – szuka więc rozwiązań...

 

Amber Heard sprzeda prezent od Elona Muska

Jednym z pomysłów jest sprzedaż Tesli Model X, który otrzymała od Elona Muska – byłego partnera. Ten samochód elektryczny może przejechać 628 km na jednym ładowaniu i ma 1200 koni mechanicznych. Co więcej, pomimo tego, że jest dosyć duży, rozpędza się w 2,1 sekundy i osiąga prędkość maksymalną 250 km/h.

Biorąc pod uwagę, że jest to w pełni wyposażona wersja modelu, wartość Tesli Amber Heard określa się na ok. 130 tys. dolarów.

W przeszłości media spekulowały, czy rzeczywiście Tesla jest prezentem od Elona Muska, czy aktorka kupiła ją sama. Amber Heard jest przecież znaną celebrytką, która z pewnością mogłaby pozwolić sobie na takie zachcianki. Dziś jednak nikt nie ma już wątpliwości co do tego, że samochód miał być jednym z bardzo drogich podarunków od (wówczas) ukochanego.