IKEA wprowadza złotą kartę dla elit

Karta IKEA na całoroczny i bezpłatny dostęp do ikeowskich przysmaków? Teraz elitarna grupa najbardziej lojalnych klientów marki otrzyma ultra ekskluzywną kartę „BallerCard”, ale niestety Polacy będą poza jej zasięgiem. Projekt obejmuje jedynie Australię.

Reklama

IKEA IKEA

Jak informuje IKEA, złote karty trafią do jedynie wybranych 250 klientów. Pierwsze partie są obecnie w drodze do wybranych, australijskich "ikeomaniaków" i zostaną dostarczone w pudełku premium wraz ze sporym zapasem szwedzkich klopsików IKEA. I nie, klopsiki nie są kwestią przypadku.

Poza samą złotą kartą, która upoważni do wielu zniżek i atrakcji, elitarna grupa klientów będzie mogła cieszyć się jednym z najlepszych doświadczeń kulinarnych, jakie świat ma do zaoferowania: rocznym zapasem ikeowskich klopsików.

- Elitarni klienci IKEA są zaproszeni do spróbowania niezrównanego doświadczenia kulinarnego: całorocznego bezpłatnego szwedzkiego mięsa, kurczaka, warzyw lub kulek roślinnych. Wybrani klienci mogą okazać swoją kartę BallerCard w szwedzkiej restauracji w dowolnym z 10 australijskich sklepów IKEA i otrzymać darmowe danie przez cały rok – czytamy na oficjalnej stronie IKEA.

Zatem zostało tylko jedno pytanie: Jak zdobyć złotą kartę IKEA? 

 

Złota karta IKEA – jak zdobyć?

Jak czytamy na stronie IKEA, nie istnieje póki co żadna możliwość, aby ktoś poza wybraną liczbą osób mógł zdobyć złotą kartę. Członkostwo można otrzymać jedynie na specjalne zaproszenie marki.

A elitarne grono, jak wspomnieliśmy wcześniej, jest bardzo wąskie. Póki co projekt funkcjonuje tylko w IKEA Australia, choć być może pewnego dnia doczekamy się go także w Polsce?