Mohamed Alabbar - biznesmen z Emiratów Arabskich i założyciel Emaar Properties, rozpoczyna budowę nowego, spektakularnego projektu. Na wyspie Ramhan u wybrzeży Abu Zabi powstać ma zachwycający kompleks, który swoim rozmachem przyciągać ma bogatych turystów. Projekt obejmie m.in. pływające wille, luksusowy hotel, przystań i plażę. Biznesmen z Emiratów Arabskich zainwestuje w wyspę 3,5 miliarda dolarów.

Reklama

Ramhan Island / materiały prasowe Ramhan Island / materiały prasowe

Ramhan Island – projekt obejmie 1800 willi i 1000 rezydencji

Projekt znany jako Ramhan Island zachwyca rozmachem i luksusem. Projekt zakłada budowę 1800 willi i 1000 rezydencji, a także luksusowego hotelu i przystani dla jachtów. Za realizację projektu odpowiedzialna jest prywatna firma deweloperska Eagle Hills należącą do Alabbara.

Luksusowa willa - projekt Ramhan Island / materiały prasowe Luksusowa willa - projekt Ramhan Island / materiały prasowe

Ramhan Island – „naturalny luksus”?

Nowo powstający projekt promowany jest jako „wyspa natury”.

- Rzadko zdarza się mieszkać na naturalnej wyspie z plażą – wszystko pochodzi z natury, w tym delfiny, żółwie i ptaki. To jakość życia, jakiej nigdy wcześniej nie widziano i właśnie to będziemy dostarczać – miałem szczęście pracować przez lata nad wyjątkowymi projektami, ale to jest coś naprawdę wyjątkowego – powiedział podeskcytowany Mohamed Alabbar na łamach Arabian Business.

Wyspa opisywana jako naturalna, surowa i nieskażona działalnością człowieka znajduje się 20 minut od wybrzeży kontynentalnej części Abu Zabi. Twórcy projektu zapewniają, że po zakończeniu prac na wyspie Ramhan znajdą się światowej klasy rezydencje oraz restauracje. Nie zabraknie też najnowocześniejszych sklepów i pływających willi.

Ramhan Island / materiały prasowe Ramhan Island / materiały prasowe

Ramhan Island – kiedy zakończą się prace na wyspie?

Mohamed Alabbar informuje, że w sumie wdrażanych jest osiem różnych projektów oraz ma nadzieję, że pierwsze wille będą gotowe już za trzy lata! Oficjalna data otwarcia kompleksu jednak jeszcze nie jest znana.