Wakacje w Toskanii: Willa z kolekcji Zara Home do wynajęcia 

Jeśli kochasz ponadczasowy i przytulny styl włoskich willi, z pewnością zainteresuje Cię nieruchomość, w której tworzona była ostatnia kolekcja Zara Home. Ciepłe wnętrza oblane słońcem i wypełnione inspirującymi meblami i dodatkami robią wrażenie i przenoszą nas w boskie rejony Morza Śródziemnego.

Reklama

Jednak, patrząc na zdjęcia z najnowszej wnętrzarskiej kolekcji Zara Home, możesz nie tylko sprawdzić, ile wypatrzony przez Ciebie przedmiot kosztuje w sklepie sieciówki. Możesz również zaplanować wakacje w tejże wilii!

Toskańska Willa Arnanio ze zdjęć Zary jest do wynajęcia i znajduje się 30 minut drogi samochodem od Sieny. To miejsce to raj na ziemi, które z pewnością docenią miłośnicy relaksu, wakacji spędzanych na łonie natury, slow life balance.

Dom do wynajęcia w samym sercu Toskanii 

Dom znajduje się w samym sercu malowniczego krajobrazu, pełnego legendarnych cyprysów, krętych dróg i innych równie pięknych posiadłości.

Obecnie dom z wnętrzarskiej sesji Zara Home jest miejscem, w którym odbywają się warsztaty malarskie, oferujące artystom tygodniowe pobyty artystyczne. Urocza Willa Arniano wypełniona toskańskim światłem, eleganckim designem i pełna świeżych kwiatów czeka na wykwintnych i ceniących ciszę i spokój turystów.

 

Właściciele willi dla swoich gości przygotowują pyszne, sezonowe posiłki z lokalnych składników, a otwarta kuchnia i jadalnia sprzyja kulinarnym spotkaniom.

Na szczególną uwagę naszym zdaniem zasługują piękne sklepienia wiekowych sufitów oraz kamienna podłoga tak charakterystyczna dla sztuki włoskiej wnętrzarskiej.  Na zewnątrz willi znajduje się natomiast sporej wielkości basen, z którego rozpościera się widok na okoliczne wzgórza Toskanii. 

Meble to eklektyczna i wysmakowana mieszanka nowości i antyków, w tym oczywiście produktów z kolekcji Zara Home, które – jak widać na zdjęciach – doskonale odnalazły się w wystroju toskańskiej willi z duszą.

Więcej informacji o willi znajdziesz na Instagramie posiadłości, a my zapraszamy Cię do przejrzenia galerii ze zdjęciami z kolekcji Zara Home, w których wykorzystano przestrzenie Willi Arniano.