Nowa kuchnia Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał podzielili się ze swoimi fanami nową kuchnią, która naprawdę robi wrażenie.

Reklama

Niewielka przestrzeń została tu bardzo starannie wykorzystana. Rdzeń zabudowy tworzą szafki z gładkimi, bezuchwytowymi frontami, za którymi kryją się nowoczesne systemy organizacji wewnętrznej. Ich czekoladowy brąz kontrastuje z bielą wzoru spieku Laminam imitującego marmur  Calacatta Oro Venato z kolekcji I NATURALI na blatach, na ścianie, a nawet na podłodze.

Kuchnia Basi Kurdej-Szatan - realizacja Ernest Rust x Laminam / foto: Mateusz Kowalik Kuchnia Basi Kurdej-Szatan - realizacja Ernest Rust x Laminam / foto: Mateusz Kowalik

Nowoczesna kuchnia w kolorze czekolady 

W górnej części zawisły rzęsiście rozświetlone witryny, które zdobią kuchnię widokiem starannie dobranych naczyń, choć zarazem... pod samym sufitem mają też praktyczne schowki na rzadziej wykorzystywane przedmioty.

Wyjątek stanowi wertykalny blok z piekarnikiem oraz ekspresem do zabudowy oraz dwudrzwiową lodówką z frontami z efektem forniru. W tej minimalistycznej przestrzeni bardzo wyraźnie rysują się detale. Takie jak dyskretny, podwieszany zlewozmywak, szykowna forma wiszącego okapu oraz lustro, które zwielokrotnia światło wpadające za dnia przez okno, a wieczorami bijące od modernistycznych lamp.

Jak Wam się tu podoba? Zobaczcie więcej zdjęć w galerii!