"And Just Like That..." - finałowe odcinki 

Finałowe odcinki „And Just Like That…” zbliżają się wielkimi krokami. Kontynuacja przygód czterech przyjaciółek z „Seksu w Wielkim Mieście” wzbudza wiele emocji – niestety nie zawsze tych pozytywnych. Jak zakończy się nowy sezon? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne – na fanów serialu czeka kolejna niespodzianka. Luksusowy apartament znajdujący się w nieruchomości Waterline Square, w którym Charlotte York gra w tenisa, został wystawiony na sprzedaż.

Reklama

Charlotte i Harry grają w tenisa w Charlotte i Harry grają w tenisa w

Luksusowy apartament z „And Just Like That…” na sprzedaż

Wieżowiec Waterline Square to wielomiliardowa inwestycja znajdująca się w Upper West Side na Manhattanie. Budynek uważa się za jedno z ulubionych miejsc nowojorskiej elity, dlatego dostępne apartamenty znikają z rynku sprzedaży w mgnieniu oka. Niedawno jeden z nich, „Penthouse A”, został wystawiony na sprzedaż za 27 milionów dolarów.

 

Penthouse A w Waterline Square na Manhattanie / Noe & Associates with The Boundary Penthouse A w Waterline Square na Manhattanie / Noe & Associates with The Boundary

„Penthouse A” posiada powierzchnię obejmującą ponad 600 m2 i oferuje widoki na rzekę Hudson, Empire State Building, Freedom Tower, Statuę Wolności czy Most Jerzego Waszyngtona. Znajduje się w nim pięć sypialni, sześć łazienek, rozległy salon oraz kuchnia wyposażona w sprzęt marki Gaggenau.

Jednak zdaniem sprzedających najwspanialszym elementem apartamentu jest główna sypialnia, położona od strony północno-zachodniej. W jej skład wchodzą dwie łazienki, biblioteka oraz ogromna garderoba. Brzmi jak wymarzone miejsce Carrie Bradshaw, prawda? Ale to nie wszystko…

Penthouse posiada ogromny taras z 10-osobowym stołem, wyposażoną kuchnią na świeżym powietrzu oraz przytulnym kominkiem.

Apartament z tarasem w Nowym Jorku / Noe & Associates with The Boundary Apartament z tarasem w Nowym Jorku / Noe & Associates with The Boundary

Nowojorski Waterline Square z rozrywką dla elit

Dodatkowo, jako mieszkańcy Waterline Square, dostajemy możliwość wejścia do Waterline Club, czyli tzw. „placu zabaw dla dorosłych”. To właśnie kort tenisowy należący do klubu pojawia się w siódmym odcinku „And Just Like That…”.

Jednak kilka kadrów w popularnych serialu to tylko przedsmak luksusowych rozrywek, które znajdują się na terenie nieruchomości. W Waterline Square znajdziemy także 30-metrową ściankę wspinaczkową, skatepark, boisko do koszykówki, gry w piłkę nożną, a także studio jogi oraz basen i prywatne spa.

Jak czytamy w prasie branżowej, nieruchomość na terenie Waterline Square są na ten moment sprzedane w 85 proc., jest jednak kilka apartamentów, które wciąż w sprzedaży i posiadają pocztówkowy widok na Nowy Jork. Imponujący Penthouse A jest ostatnim tak luksusowym apartamentem w ofercie, którego okna wychodzą niemal na wszystkie strony Manhattanu.