Luksusowy dom z filmu „Wilk z Wall Street” na sprzedaż

Jeśli kiedykolwiek oglądaliście „Wilka z Wall Street”, „Na cały głos” lub „Elementary”, z pewnością nie umknęła wam przepiękna i bardzo luksusowa rezydencja, która była doskonałym tłem rozgrywających się filmowych historii. Właśnie ta willa właśnie trafiła na sprzedaż! 

Reklama

Posiadłość znajduje się na Long Island przy prestiżowej 324 Calf Farm Road i obejmuje prawie 1400 m2. 

Do tej pory była własnością Ralpha Bianculli, zapalonego jeźdźca, który dostosował ją do wszystkich potrzeb typowych dla miłośnika koni – tuż obok znajduje się stadnina, w której hodował konie wyścigowe pełnej krwi.

Luksusowa willa z filmu Luksusowa willa z filmu

Z domu roztacza się widok na malowniczy ogród i stadninę, w której znajdują się 10-stanowiskowe stajnie z siodlarnią i ujeżdżalnią. Co więcej, posiadłość jest położona w odległości 25 minut drogi od toru wyścigowego Belmont, jednego z najlepszych wyścigowych w kraju. 

Luksusowa willa z filmu Luksusowa willa z filmu

Luksusowa willa niedaleko Manhattanu 

Obecność tak wyjątkowych detali z pewnością zachwyci wszystkich koniarzy. W rzeczywistości jednak miejsce to przede wszystkim tzw. „ślepy zaułek”, idealny, gdy zależy nam na prywatności, ciszy i spokoju tuż przy ulicach wielkiego Manhattanu.

Luksusowa willa z filmu Luksusowa willa z filmu

- Nasi goście są często zaskoczeni, gdy orientują się, że posiadłość znajduje się zaledwie 50 minut drogi od Manhattanu, a jednocześnie jest tak cicha i spokojna. To miejsce spełni oczekiwania osób, które uwielbiają bliskość plaży i natury, a jednocześnie nie chcą rezygnować z renomowanych restauracji, sklepów czy po prostu uroków miasta – mówi Ralph Bianculli w rozmowie z Robb Report.

Ponadto rezydencja mieści w sobie wiele udogodnień. Na poziomie piwnicy, z której można wyjść na zewnątrz, znajduje się pomieszczenie z jacuzzi,  bar, siłownia, piwniczka na wino, sala do gry w pokera, sala teatralno-rekreacyjna z kominkiem, a nawet… salon fryzjerski!

Posiadłość wzbogacono także  o profesjonalną kuchnię oraz garaż mieszczący cztery samochody.

- Tym, co odróżnia ten dom od reszty, są ogromne okna od podłogi do sufitu, balkony znajdujące się przy wszystkich głównych pokojach oraz główna sypialnia. Jakość konstrukcji jest odczuwalna w całym domu. Ten dom jest zbudowany jak forteca - mówi agentka Regina Rogers z Douglas Elliman dla Robb Report.

Luksusowa willa z filmu Luksusowa willa z filmu

Willa z "Wilka z Wall Street" na sprzedaż - cena

Posiadłość znajduje się w miejscowości Mill Neck, na Złotym Wybrzeżu Long Island, gdzie mieszka wiele zamożnych i wysoko postawionych osób. Aktualnie jego wartość została oszacowana na 10 milionów dolarów.