Luksusowa willa oszustki Elizabeth Holmes i Ramesha „Sunny” Balwaniego sprzedana

Elizabeth Holmes niegdyś uznana za najmłodszą, samodzielną miliarderkę – wraz z Rameshem „Sunny” Balwanim uczcili sukces Theranos zakupem luksusowej posiadłości w Atherton, małym mieście w Dolinie Krzemowej. Dziś słynna willa znalazła nowego właściciela.

Reklama

Na temat Elizabeth Holmes i jej byłego partnera Ramesha „Sunny” Bawalniego słyszeliśmy już wiele. Oboje zmagają się z licznymi i bardzo kosztownymi procesami sądowymi. I choć związek pary dobiegł końca już w 2016 roku, willa w Atherton pozostała wspólna jeszcze przez dwa lata i nieustannie zyskiwała na wartości.

Ostatecznie Ramesh „Sunny” Balwani zapłacił Elizabeth Holmes 7,9 milionów dolarów, aby wykupić całość. Ale to nie koniec historii...

W listopadzie ubiegłego roku posiadłość trafiła w ręce Hansonga Zhanga, byłego dyrektora Robloxa, za 15,8 milionów dolarów, choć sam właściciel żądał aż 16,5 milionów dolarów. Pieniądze z pewnością były dla niego ważne, ponieważ aktualnie zmaga się z oskarżeniem o oszustwo związane z papierami wartościowymi.

Luksusowa willa w Atherton mimo upływu lat i licznych skandali, pozostała taka sama – zachwycająco piękna i bardzo francuska.

 

Klimatyczna posiadłość w dolinie milionerów 

Willa skryta za bramą z dojrzałego żywopłotu uważana jest za klasyczny przykład francuskiej architektury prowincjonalnej. Posiadłość ma 840 metrów kw. i mieści pięć sypialni, pięć łazienek oraz dwie odrębne toalety. Na ogródku znajduje się także specjalnie wygospodarowana przestrzeń dla gości w formie wolnostojącego domku z sypialnią.

Posiadłość Elizabeth Holmes sprzedana / 227 Park Lane Posiadłość Elizabeth Holmes sprzedana / 227 Park Lane

Wnętrza prezentują się niesamowicie przytulnie. Wszystko dzięki ogromnemu kominkowi w salonie i misternej boazerii, a także „piwniczce” na wina.

Prowansalskie klimaty w Dolinie Krzemowej / 227 Park Lane Prowansalskie klimaty w Dolinie Krzemowej / 227 Park Lane

W kuchni, wyposażonej w dwie wyspy i najwyższej klasy urządzenia AGD, można organizować duże imprezy i gale. Przylegający do niej pokój rodzinny oferuje kolejny kominek i bezpośredni dostęp do ogrodów.

Na tyłach domu znajduje się klimatyzowana zadaszona loggia oraz basen otoczony patio, a nienagannie wypielęgnowane ogrody ze strzyżonymi żywopłotami, dużymi fontannami, włoskimi cyprysami i okazałymi drzewami dodają całości uroki i spokoju.

Posiadłość Elizabeth Holmes sprzedana / 227 Park Lane Posiadłość Elizabeth Holmes sprzedana / 227 Park Lane