Smeg x Veuve Clicquot - nowa limitowana kolekcja lodówek vintage 

Co powiesz na kieliszek idealnie schłodzonego szampana Veuve Clicquot, który właśnie został wyjęty z „szampańskiej lodówki”? Brzmi surrealistycznie? Niekoniecznie. Popularna wśród miłośników wnętrz i dobrego designu włoska lodówka Smeg dostępna jest od teraz w dwóch nietypowych, aczkolwiek bardzo kuszących, kolorach.

Reklama

Veuve Clicquot x Smeg / materiały prasowe Veuve Clicquot x Smeg / materiały prasowe

Veuve Clicquot x Smeg to limitowana kolekcja lodówek, która powstała w związku z 250. urodzinami kultowej marki szampana. W skład szampańskiej serii wchodzą lodówki w rozmiarze standardowym oraz w rozmiarze mini – idealne na butelkę szampana! Taką małą wersję szampańskiego Smega z zawartością możesz na przykład zabrać w podróż, a potem delektować się szampanem nad brzegiem morza czy na jesiennym pikniku w środku lasu. Taka miniaturowa lodówka – jak zapewnia producent – utrzyma temperaturę napoju do dwóch godzin, czyli jest czymś w rodzaju luksusowego termosu!

Kolorowa lodówka Smeg w dwóch nowych kolorach -Veuve Clicquot x Smeg / materiały prasowe Kolorowa lodówka Smeg w dwóch nowych kolorach -Veuve Clicquot x Smeg / materiały prasowe

Lodówka Smeg w energetycznych kolorach szampana 

Co ciekawe, szampańskie lodówki Smeg dostępne są w dwóch kolorach – charakterystycznym dla Veuve Clicquot kolorze miodowym (Yellow Label) oraz w kolorze różowego szampana (Rose).

Musimy przyznać, że tak spersonalizowane, szampańskie lodówki w stylu vintage prezentują się doskonale, a radosne kolory wnoszą do wnętrza sporą dawkę świeżości i energii.

Żółta lodowka Smeg z kolekcji Veuve Clicquot x Smeg / materiały prasowe Żółta lodowka Smeg z kolekcji Veuve Clicquot x Smeg / materiały prasowe

 

Jak już wspomnieliśmy, kolekcja Veuve Clicquot x Smeg powstała z okazji 250. urodzin francuskiej marki. To właśnie w 1772 roku legendarna Madame Clicquot otworzyła Champagne Maison – winnicę Veuve Clicquot, wskrzeszając do życia wiekową tradycję produkcji francuskiego szampana i dokonując na tym rynku prawdziwej rewolucji! Jeśli szukacie sukcesu, za który warto wznieść toast, jednym z nich może być chociażby historia Madame Clicquot!