Dom z filmu "Kevin sam w domu" na Airbnb

Czy ktokolwiek wyobraża sobie święta bez Kevina? Film „Kevin sam w domu” zyskał już miano bożonarodzeniowej tradycji, którą skrzętnie pielęgnujemy w naszych rodzinnych domach. Producenci jednak postanowili pójść o krok dalej. Z okazji odsłony najnowszej części serii – „Nareszcie sam w domu” – świąteczna posiadłość rodziny McCallisterów już wkrótce pojawi się na Airbnb.

Reklama

- Chociaż jesteśmy już starsi i mądrzejsi, nigdy nie będziemy za starzy na świąteczne wypady. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia zapraszam ekipę psotników do tego, by 12 grudnia 2021 pozwolili swoim wewnętrznym ośmiolatkom swobodnie biegać po moim rodzinnym domu – czytamy w oświadczeniu Buzza Callistera na Aribnb.

Gości domu McCallisterów przywita sam Devin D. Ratray, który przed laty wcielił się w rolę starszego brata Kevina, Buzza. Pojawił się także w nowej produkcji „Nareszcie sam w domu” – tym razem jednak przypadła mu postać lokalnego złodziejaszka.

Organizatorzy przygotowali dla swoich gości szereg atrakcji. Oprócz zajadania się niezdrowymi przekąskami z lat 90. i zastawianiu pułapek na nieudolnych złodziei, będziemy mieli okazję na wspólne obejrzenie „Nareszcie sam w domu” w towarzystwie najpiękniejszych ozdób świątecznych.

- Po nabraniu apetytu możecie delektować się wszystkimi możliwymi wygodami, w tym najlepszą pizzą z Chicago i kolacją przy świecach z Kraft Macaroni&Cheese przygotowaną w mikrofalówce. Kiedy już emocje opadną, a wasze brzuchy będą pełne, odpoczniecie w towarzystwie najnowszej świątecznej przygody „Nareszcie sam w domu”- czytamy na stronie oferty Airbnb.Jak spędzić noc w domu z filmu „Kevin sam w domu”?

Możliwość wynajmu posiadłości Mcallisterów pojawi się na stronie Airbnb już 7 grudnia 2021 o godzinie 13:00 czasu lokalnego. Zebrane fundusze mają być przeznaczone na szpital dziecięcy La Rabida w Chicago. Dom zostanie udostępniony dla czterech osób na jedną noc z 12 na 13 grudnia 2021 i miejmy nadzieję, że nikt nie spróbuje się do niego włamać.