Modne kolory 2023: Ketchup Heinz na ścianach 

Jeśli zachwyciło was wnętrze jednego z najlepiej zaprojektowanych barów na świecie Va Bene Cicchetti, mamy świetną wiadomość! Od teraz możecie stworzyć podobny design w waszej kuchni.

Reklama

Nowy odcień farby „Red HTK 57” to hołd złożony soczystej czerwieni kultowego ketchupu marki Heinz. Żywy odcień opracowano tak, by odzwierciedlał barwę zastygniętego sosu. Producent gwarantuje, że doznania smakowe z talerza zostaną wzmocnione za sprawą otoczenia.

Farba Lick w odcieniu ketchupu Heinz / Materiały prasowe Lick Farba Lick w odcieniu ketchupu Heinz / Materiały prasowe Lick

Odcień dojrzałego pomidora opracowano z dbałością o detale. Marka Lick dołożyła wszelkich starań, by intensywna ketchupowa czerwień nie była agresywna, ale otulająca i przyjemna w odbiorze. Wszystko za sprawą mieszanki pigmentów w odcieniu czerni, żółci i błękitu, które neutralizują agresywne tony. Dodatkowo farba ma przyjemne matowe wykończenie.

- Siła Heinz Ketchup jako marki jest niesamowita, ponieważ wszyscy dorastaliśmy z nią w domach i poza nimi. Kto nie widział na co dzień butelki Heinz Ketchup? Ten kolor w ogromnym stopniu oddziałuje na poczucie nostalgii – mamy nadzieję, że wywoła radosne i ciepłe uczucie, gdy zostanie użyty w domu – komentuje Tash Bradley, psycholog koloru i dyrektor ds. projektowania wnętrz w Lick.

Dopamine decor - modna czerwień we wnętrzach 

Najnowsze trendy wnętrzarskie pokazują, że coraz śmielej sięgamy po żywe odcienie, myśląc o projektowaniu mieszkań. Chcemy otaczać się radością i nostalgią w rytmie "dopamine decor". Badania pokazują, że kolor jest kluczowym czynnikiem w dostarczaniu pozytywnych emocji. Zatem pomyśl o zaadaptowaniu właśnie "pomidora" do swoich przestrzeni - całościowo, lub w formie dodatku, akcentu itp. 

Kolor w kolorze ketchupu Heinz marki Lick / Materiały prasowe Lick Kolor w kolorze ketchupu Heinz marki Lick / Materiały prasowe Lick

Czerwień we wnętrzu - nowy trend w projektowaniu 

Jeśli akurat przymierzacie się do renowacji wnętrza, sugerujemy pośpiech. Matowy odcień „Red HTK 57” można zamówić za pośrednictwem strony internetowej producenta farb. Ilość jest jednak ograniczona. Farba w odcieniu ketchupu będzie wytwarzana wyłącznie na zamówienie, a produkcja będzie ograniczona do 570 puszek.

Biada temu, komu zabraknie w trakcie malowania. Limit nawiązuje do liczby „57” znajdującej się na butelkach ketchupu Heinz. Nim zakupisz produkt ostrzegamy, że farba nie nadaje się do spożycia.

Farba w odcieniu soczystej czerwieni ketchupu Heinz marki Lick / Materiały prasowe Lick Farba w odcieniu soczystej czerwieni ketchupu Heinz marki Lick / Materiały prasowe Lick