Izabella Janachowska sprzedaje apartament na Mokotowie

Na Morizon - jednym z portali zajmujących się sprzedażą nieruchomości właśnie pojawił się apartament, który do tej pory mogliśmy oglądać jedynie na social mediach Izabeli Janachowskiej. Luksusowy penthouse, należący do tej pory do gwiazdy telewizji i jej męża Krzysztofa Jabłońskiego, właśnie szuka nowego właściciela i trzeba przyznać, że prezentuje się oszałamiająco!

Reklama

Mieszkanie Izabeli Janachowskiej znajduje się w apartamentowcu Rezydencja Maltańska. Obejmuje 271 m2, z czego 80 m2 zajmuje przestrzeń tarasowa z przepięknym widokiem na park – i nie jest to jedyne udogodnienie, które ma do zaoferowania.

Morizon Morizon

Luksusowy penthouse na Mokotowie

Penthouse z pewnością nie należy do skromnych. Nowy nabywca z pewnością ucieszy się na myśl o jacuzzi na tarasie, prywatnym barze, siłowni oraz saunie. Oprócz tego do dyspozycji pozostają trzy sypialnie, w tym główna z własną łazienką, oraz przestronny salon podzielony na przestrzeń barową i wypoczynkową.

Kuchnia otwarta na salon została wyposażona w pełną zabudowę, wraz z blatami wykonanymi z kamienia naturalnego, oraz sprzęty AGD Miele. Co więcej, można ją oddzielić od części wypoczynkowej za pomocą specjalnych, przesuwanych tafli szkła.

Morizon Morizon

Właściciele informują także, że w całym mieszkaniu zastosowano instalację inteligentnego domu, dzięki której możemy sterować nim za pomocą smartfonu z każdego miejsca na świecie. Zdalne ustalanie parametrów dotyczy m.in. nagłośnienia, oświetlenia, klimatyzacji, kominka, poziomu wilgotności czy rolet.

Morizon Morizon

Jak czytamy na portalu, cena za metr kwadratowy wynosi prawie 35 tysięcy złotych, co w prostej kalkulacji daje nam 9 480 000 złotych za całą sprzedaż plus prowizja dla biura nieruchomości.