Dom z „To właśnie miłość” na sprzedaż

Film „To właśnie miłość” zyskał już miano świątecznej tradycji. Każdego roku w Boże Narodzenie mnóstwo rodzin gromadzi się przed telewizorami, aby po raz kolejny zanurzyć się w romantycznych i zabawnych historiach głównych bohaterów.

Reklama

Jeśli jesteście fanami świątecznej komedii „To właśnie miłość”, z pewnością zainteresuje Was informacja, że czarno-biały dom, w którym mieszkali Juliet i Peter, jest na sprzedaż.

Ekskluzywny dom o powierzchni 175 metrów kwadratowych znajduje się w kultowej dzielnicy Nothing Hill w Londynie. W rzeczywistości jest częścią mews house, czyli domów przerobionych z dawnych stajni. Został zaprojektowany przez Andy’ego Martina.

Wnętrza nieruchomości to kwintesencja stylu scandi chic. Drewno połączone z dużą ilością szkła to połączenie tradycji i nowoczesności, a wlewające się do domu światło dodaje całości przytulności.

W domu znajdują się trzy sypialnie, otwarta jadalnia, salon oraz kuchnia z minimalistyczną wyspą. Jednak największe wrażenie robi taras na najwyższym piętrze, z którego wieczorami będziemy mogli podziwiać rozświetlone ulice Londynu, leżąc w ciepłym jacuzzi.

Dom z filmu Dom z filmu

Ile kosztuje dom w Londynie z „To Właśnie Miłość”?

Dom nie zmienił właściciela od 2002 roku. Wówczas jego cena wynosiła 992 tysięcy dolarów. Dziś wartość kultowej posiadłości z „To Właśnie Miłość” wzrosła czterokrotnie. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem domu, musicie zapłacić za niego około 4,3 mln dolarów.

"To właśnie miłość" - gdzie oglądać w Święta? 

Wszystkich fanów filmu "To właśnie miłość" informujemy, że wspomniany wyżej dom będzie można obejrzeć już niebawem w telewizji.

Komedię świąteczną "To właśnie miłość" będzie można obejrzeć już w Boże Narodzenie, tj. 25 grudnia 2021, o godzinie 22:35. Film jest również dostępny na platformie Amazon Prime.