JCP Universe – sztuka wysoka dla mas

Zakładka ze sklepem internetowym pojawiła się wraz z odświeżoną i unowocześnioną wersją strony studia. Można w niej znaleźć i co ważniejsze – kupić, wszystkie przedmioty i instalacje stworzone przez JCP Universe od momentu założenia marki w roku 2016. Wszystko to w ramach misji, która od początku przyświeca jej twórcom – uczynić sztukę wysoką bardziej otwartą i dostępną dla masowego odbiorcy.

Reklama

Obiekty znajdujące się na nowej platformie sprzedażowej to między innymi krzesła i stoły, dywany, regały oraz inne przedmioty dekoracyjne wyróżniające się awangardowymi formami oraz futurystycznymi i niekonwencjonalnymi elementami.

Surrealistyczny świat na sprzedaż 

Najciekawsze z nich to kolekcja „Agment”, czyli seria funkcjonalnych rzeźb stworzonych ze skał przypominających meteoryt, lampa stołowa, której podstawa wykonana jest z zastygniętej lawy oraz zestaw szafek wykorzystujący złożone iluzje optyczne tworzące wrażenie „perfekcyjności”.

- Skupiając się na zmiennej esencji natury i łącząc innowację z tradycją, JCP Universe tworzy własną, charakterystyczną estetykę, aby przekształcić rzeczywistość, której doświadczamy w naszym codziennym życiu – piszą twórcy o swoich kolekcjach. Poniżej prezentujemy kilka z nich. Pozostałe możecie obejrzeć na stronie JCP Universe.