Dawid Podsiadło, Grażyna Torbicka i Telewizyjny Koncert Życzeń

Reklama

Dawid Podsiadło i Grażyna Torbicka wspólnie nagrali film stylizowany na znany z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych Telewizyjny Koncert Życzeń, w którym zachęcają do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz pozdrawiają polityków PiS m.in. Przemysława Czarnka, Jacka Sasina i Mateusza Morawieckiego.

Pracownicy Poczty Polskiej przesyłają wyrazy uznania panu Jackowi, który przeznaczył, wiecie państwo ile, i wiecie państwo na co – mówił Podsiadło.

Na końcu oboje złożyli życzenia Jerzemu Owsiakowi i Fundacji WOŚP oraz ogłosili trzy aukcje, podczas których można wylicytować personalizowane życzenia składane przez Dawida Podsiadłę podczas jego trzech tegorocznych czerwcowych koncertów.

Czy kiedyś ktoś składał Wam życzenia podczas koncertu na stadionie przy kilkudziesięciu tys. świadków? Teraz to możliwe, bo ja mogę to dla Was zrobić – napisał Podsiadło na swoim Facebooku.

Aktualnie najwyższa oferta wynosi 35,1 tys. zł za życzenia podczas koncertu w Gdańsku 4 czerwca 2022 r. Licytacja kończy się 6 lutego.  

Elektryczna hulajnoga Donalda Tuska z autografem

Hulajnoga Donalda Tuska z autografem wystawiona na aukcję WOŚP/fot. Allegro Hulajnoga Donalda Tuska z autografem wystawiona na aukcję WOŚP/fot. Allegro

Donad Tusk, przewodniczący PO, jak co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku na licytację przekazał swoją elektryczną hulajnogę z autografem, którą wręczy zwycięzcy osobiście. Nabywca będzie miał także okazję do krótkiej pogawędki z Donaldem Tuskiem przy kawie lub herbacie. W momencie powstawania tego tekstu najwyższa oferta za hulajnogę elektryczną Donalda Tuska wynosiła 99 900 PLN. Aukcja dobiega końca 31 stycznia.

Luksusowy weekend z Omenaa Mensah i Rafałem Brzoską

Luksusowy weekend z Omenaa Mensah i Rafałem Brzoską/fot. Allegro Luksusowy weekend z Omenaa Mensah i Rafałem Brzoską/fot. Allegro

Luksusowy weekend dla pary we Włoszech lub Francji na zaproszenie i w towarzystwie inspirującego duetu Omenaa Mensah & Rafał Brzoska” to aktualnie licytacja z najwyższą pojedynczą ofertą zakupu w wysokości 166,1 tys. złotych.

Gospodarze zapewniają, że „weekend będzie obfitował w wyjątkowe doznania wzrokowe (bo w tym roku zbieramy na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci), a także wyrafinowane doznania smakowe, bo Omenaa i Rafał to wielbiciele wykwintnej sztuki kulinarnej oraz wytrawni koneserzy wina”.

Licytacja trwa do wtorku 1 lutego, a termin wyjazdu zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięską parą po zakończeniu aukcji. Luksusowy weekend z "Królem Paczkomatów" i piękną Omeną Mensah to dopiero gratka! 

 

WOŚP 2022 - najciekawsze aukcje na Allegro: 

Partia szachów z Marcinem Dorocińskim, koniec licytacji: 6 lutego, aktualna cena: 25 950 PLN

Dzień na nartach z Andrzejem Bargielem i czekan, koniec licytacji: 8 lutego, aktualna cena: 18 600 PLN

Mikrofon Tomasza Knapika, koniec licytacji: 1 lutego, aktualna cena: 13 100 PLN

Wypad do lumpeksu z Mają Staśko, koniec licytacji: 1 lutego, aktualna cena: 10 100 PLN

Wrocławski, kultowy tramwaj od MPK Wrocław, koniec licytacji: 1 lutego, aktualna cena: 92 500 PLN

Make Life Harder - set storiesów, koniec licytacji: 31 stycznia, aktualna cena: 52 100 PLN

Juliusz Machulski - Biurko 'Kwinty', koniec licytacji: 31 stycznia, aktualna cena: 38 200 PLN

Wakacje w letniej rezydencji Marcina Gortata, koniec licytacji: 1 lutego, aktualna cena: 100 099,99 PLN

Kwoty licytacji aktualne są na dzień 31 stycznia 2022 r.