Meg Ryan i David Duchovny w nowej komedii romantycznej "What Happens Later" 

„Bezsenność w Seatle”, „Francuski pocałunek” czy „Masz wiadomość” – to najbardziej znane komedie romantyczne, których gwiazdą przed laty była wspaniała i niezastąpiona Meg Ryan. Przez wiele lat walczyła z szufladką aktorki od komedii romantycznych. Teraz 60-letnia gwiazda lat 90. ubiegłego stulecia powraca do klasyki gatunku.

Reklama

- Teraz już wiem, że komedie romantyczne są słodkie, ale mają też ciekawą konstrukcję. Jest w nich pewna architektura. Wtedy nie byłam tego świadoma – powiedziała Meg Ryan, odnosząc się do najnowszych informacji związanych z jej wielkim powrotem.

Meg Ryan po ponad 10 latach przerwy wraca do filmu. Gwiazda wyreżyseruje i zagra w nowej komedii romantycznej „What Happens Later”, a u jej boku pojawi się David Duchovny.

Informacje te potwierdziła sama aktorka, która na swoim koncie na Instagramie umieściła plakat do filmu z krótkim opisem posta: „TUTAJ!”

"What Happens Later" - fabuła 

Film oparty jest na sztuce Stevena Dietza „Shooting Star” i opowiada o byłych kochankach – Will (Meg Ryan) i Billu (David Duchovny), którzy spotykają się ponownie po latach na lotnisku. Nagła śnieżyca zmusza ich niespodziewanie do odnowienia znajomości. Will jest dojrzałą, niezależną kobietą. Bill natomiast jest właśnie w trakcie separacji z żoną. Jego rodzina przeżyła wielką tragedię. Córka Billa nie żyje.

- Co by było, gdybyś pewnej śnieżnej nocy stanął nagle twarzą w twarz z kimś ważnym ze swojej przeszłości? Z kimś, kto kiedyś był powiernikiem twoich tajemnic i do kogo przed laty należało twoje serce? – czytamy w opisie filmu na Variety.

„What Happens Later” jest drugim filmem w reżyserskiej karierze Meg Ryan. Gwiazda debiutowała w tej roli w 2015 roku, realizując film „Ithaca”.

Zdjęcia do nowego filmu Meg Ryan rozpoczną się w tym roku, a data premiery planowana jest na 2023 rok.